Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért vannak az országok...

Miért vannak az országok ennyire eladósodva?

Figyelt kérdés

Még az olyan nagyhatalmak is, mint Németország, Fraciaország, Anglia, USA rettentően el vannak adósodva. Ez szerintem egy ördögi kör, mert ahhoz, hogy egyáltalán a kamatot tudják fizetni, kisebb-nagyobb megszorításokat vezetnek be ezekben az országokban. Ettől persze mégkevesebb lesz a fogyasztás, ennek következtében mégkevesebb lesz a termelés...

De a kérdés az, hogy mitől adósodtak el ennyire? Nekem van egy olyan érzésem, hogy az egész világot a zsidó bankok irányítják...


2011. jún. 16. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Marmint az utolso elottinek :D
2011. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem azért tetted fel, hogy bármifle hasznos választ kapj hanem azért, hogy EGYETéRTSENEK VELED. Hát én nem fogok, mert általában nem szotam komplex dolgokat taxisofför szinten 2 mondattal elintézni. A többit elöttem leirták.
2011. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Istvan_Budapest ***** válasza:

Hát nem csal az érzésed.

Lehet, hogy komplex dolog a világgazdaság működése,

de az esszenciáját jól megfogtad.

De hinnünk kell, hogy a Sátán nem győzedelmeskedhet

a végtelenségig az emberiség felett.

2012. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!