Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A neoliberális gazdaságpolitik...

A neoliberális gazdaságpolitika, és szemlélet megbukott, vagy meddig tarthat ez az "ámokfutás"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 09:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

ma 13:27

A liberalizmusnak viszont, nem csak gazdasági vívmányai vannak...

2011. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A "vívmányt" itt ne szószerint értsd,ugyanis ,aki harcol a női egyenjogúságért vagy antirassszista még nem feltétlen liberális!
2011. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

13:32

Kíváncsi vagyok a férfi egyenjogúságért mikor fognak harcolni.

Vagy a kisebbségiek rasszizmusa ellen.

2011. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

ma 13:37

A Jobbik nevezetű párt,példáúl a "kissebbségiek rasszizmusa" eleln harcol és még zsámtalan ilyen párt van világ szeret! Az egyik bolgár szélsőjobboldali párt példúl így kampányolt:"állítsuk meg a cigány rasszizmust",továbbá az interneten sokkal többet beszélnek a cigányok vagy a zsidók,ellen mint a rasszizmus ellen,azonban megsértődnek,ha antiszemitizmussal vádolják őket! Volt már olyan liberálsi férfi,aki pl.: feljelentette az egyik céget,miután nemére hivatkozva nem vették föl! A történelem során a nőket hosszúideig elnyomták,az arab,iszlám világban (amivel a Jobbik úgy szimpatizál) pedig a mai napig,nem beszélve az Afrikai nemiszerv csonkítási szokásokról... Tehát aktuálisabb és méllyebb probléma ez! Azonban a feministák pökhendiségétől én is a falra tudnék mászni!

2011. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ma 13:37

A Jobbik nevezetű párt,például a "kisebbségiek rasszizmusa" ellen harcol és még számtalan ilyen párt van világ szeret! Az egyik bolgár szélsőjobboldali párt pl.: így kampányolt:"állítsuk meg a cigány rasszizmust",továbbá az interneten sokkal többet beszélnek a cigányok vagy a zsidók,ellen mint a rasszizmus ellen,azonban megsértődnek,ha antiszemitizmussal vádolják őket! Volt már olyan liberális férfi,aki pl.: feljelentette az egyik céget,miután nemére hivatkozva nem vették föl! A történelem során a nőket hosszúideig elnyomták,az arab,iszlám világban (amivel a Jobbik úgy szimpatizál) pedig a mai napig,nem beszélve az Afrikai nemiszerv csonkítási szokásokról... Tehát aktuálisabb és mélyebb probléma ez! Azonban a feministák pökhendiségétől én is a falra tudnék mászni!

2011. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

13:52

Itt most a liberalistákra értettem.

Ezek szerint te is úgy látod hogy ők csupa olyan dolog ellen harcolnak, ami mai világban nem létező papírsárkány?


Például melyik európai országban különböztetik meg hátrányosan állami szinten a romákat? Csak 1-et ha tudsz!


Ha a hajléktalanok arányát nézzük Mo-on (de sztem Eu szinten is) nemek szerint akkor 10% nő 90% férfi. Tehát kik is vannak kiszolgáltatottabb helyzetben? Kik is azok, akiket nem véd a jog a mai világban?


Nem anakronisztikus és értelmetlen gondolkodásmód olyan dolgok ellen harcolni és ezekért folytatott "küzdelmet" fontosnak beállítva puffogtatni a régi frázisokat a médiában ami manapság nem létezik???

2011. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

ma 17:23

cigányok? Franciaország pl. Ha nem is államilag de rengeteg bevándorlót megkülönböztetenek,nem veszikfel őket munkaheklyre,nem alkalmazzák őket és ezellen az államok gyakran semmit nem tesznek ! Hajléktalanság? A nők sincsenek olyan sokkal kevesebben ,mint a férfiak,bár tény több a férfi,csakhogy az a maradék százalék (utcárakerült nő) mégmindíg jóljön prostituáltnak a helyi sticinek,hát így! Én azt példáztam neked,hogy nem igaz,hogy a cigány vagy akármilyen helyi kissebségi rasszizmus ne lenne terítéken,sőt erről beszélni manapság divat,míg a rasszizmus ellen beszélni minimum cikis vagy "zsidó" szokás! Az pedig,hogy a kissebbségi rasszizmusról a rasszisták siránkoznak,a többségiről meg a liberálisok, egyenesen katasztrófális egy társadalom szemszögéből! A liberálisoknak lehet elkéne mozdulnijuk egy univerzális antirasszizmusig (mert így elfogadhatóbbak lennének a többségi társadalom számára),ahol nem térnek ki a többség ostorozására,a közemberének pedig helyén kéne kezelnie a cigány kérdést,ugyanis ha két embernek más a véelménye e témáról,akkor az verbális öldöklésé fajul itt a GYK-n és álltalában nem a liberális az ,aki Dunába lövetne...

2011. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Ha nem is államilag"


Itt van a kutya elásva. Most nehogymár azt kívánd, hogy civilként se lehessen véleményünk a cigányokról! Ekkora fasizmust és személyiségijogi korlátozást még egy cigányvédő sem kívánhat :)


"Hajléktalanság? A nők sincsenek olyan sokkal kevesebben ,mint a férfiak"


Mondom, 10:1 az arány. Ez elég jelentős különbség. A többi meg mese mert a prostik teljesen más körből kerülnek ki. Hacsak nem akarod azt mondani, hogy azokat is a prostik közé sorolod aki pénzért, egzisztenciáért házasodnak illetve szülnek gyereket. Mert akkor igazad van. Viszont jelenlegi tveink ezt lehetővé teszik és ezzel a nők előnybe kerülnek. Nem beszélve arról, hogy válásnál is a jog a nőt védi.


"míg a rasszizmus ellen beszélni minimum cikis vagy "zsidó" szokás!"


Ha egyszer valami NEM LÉTEZIK ÁLLAMI SZINTEN a jelenkorban, akkor arról mi értelme beszélni?

2011. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

ma 20:28

Én álltalában nem állami szinten lévő dolgokról szoktam beszélgetni,nehogymár bemagyarázd,hogy annak nincs értelme! Egyébként,azt gondolsz a cigányokról amit akarsz,ki mondta,hogy nem? Ha van rasszizmus akkormeg mértne beszélhetnék róla? Én is arról beszélek amiről szeretnék! És a liberális beálítottságúak is arról beszélhetnek amiről szeretnének! Ha a cigányokról,akkor arról! Nem te fogod megszabni,hogy kik beszélhetnek a cigányokról! A hajléktalan kérdésben neked van igazad! Részben! Mert globális szinten létezik a nők elnyomása! Az téged nem érdekel,mert nem európában van! Engem meg igen. ennyi.

2011. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!