Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország becsődöl?

Németország becsődöl?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 22:48
1 2 3 4
 21/36 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
74%

Hát a német szerinted miből él ha nem munkából?


Adósságspirál van, de majd előbb vagy utóbb elengedik ha majd nagyon muszáj a rendszer miatt. Vagy kifizettetik és ezáltal mégjobban összeesik de akkor tovább tarthat a fellendülés.


A kapitalizmus néha összeesik egy kicsit de így van kitalálva. Mert fenntartható fejlődés nincs, ezért kell egy kicsit "rombolni" hogy aztán legyen megint valamit építeni.

2011. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
Nem látom a mértéktelen hitelekben a megoldást de mégis ezt alkalmazzák.
2011. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
57%

""Már látom sok elszegényedett német munkást, akik hosszú tömött sorokban jönnek Magyarországra munkát vállalni, és letörik a drága magyar munkabéreket."


Én is. Viszont őket sokkal szarabbul fogja érinteni, mert nincsenek hozzászokva, hogy dolgozzanak."


Aha,gondolom az összes akkor lógatja a lábát,tehát nem csoda ha csődbe megy az országuk mert munka nélkül viszont csak kölcsönökből kell fenntartaniuk európát.

2011. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

"Aha,gondolom az összes akkor lógatja a lábát,tehát nem csoda ha csődbe megy az országuk mert munka nélkül viszont csak kölcsönökből kell fenntartaniuk európát."


Épp ebből van a gond. Fenntartanak egy látszat életszínvonalat hitelekből. Be hívnak / engednek egy csomó vendégmunkást akik dolgoznak helyettük közben képtelenek fedezni mindezt és még erre jön rá amit az EU elszipkáz tőlük, és még a marhák kezességet vállaltak Görögországért, amiről szerintem mind tudjátok hogy áll.

2011. máj. 26. 23:56
 25/36 anonim ***** válasza:
95%
Németország pénzügyi helyzete az egyik legszilárdabb a világon. Ami azt illeti, jóval stabilabb, mint mondjuk az USA-é. Nem tudom, honnan jött az az ötlet, hogy "becsődölhet". Attól igen messze van.
2011. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Én hiszek neked, de akkor miért kötözget csődbiztosítást 100% -al emelt összegért is? Ha nem készülök becsődölni, nem kötök csődbiztosítást még ha aprópénzt kellene fizetnem sem.
2011. máj. 27. 14:54
 27/36 anonim ***** válasza:
69%
A biztosítást nem az adós köti/fizeti, hanem a hitelező.
2011. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
93%

"Én hiszek neked, de akkor miért kötözget csődbiztosítást 100% -al emelt összegért is?"


Nem nagyon érted a cds-t, ennek megfelelően szerintem ne zavartasd magad tőle.

2011. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
22%
Nagy valószínűséggel igen. Már a csődbiztosítást sem akarták velük megkötni. Nagy jövőjük nincsen.
2011. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!