Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollandia miért lett mára a...

Hollandia miért lett mára a liberalizmus szimbóluma?

Figyelt kérdés
És valóban olyan liberális, mint ahogy azt mindenütt hallani?
2011. máj. 24. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

- menj ki és megtudod

- igen, sőt..

2011. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

SZABAD PROSTITUCIO

Szabad fü szivás

Amsterdamban ha egy fiatal motorcsónakot vezet akkor fiatal sörrel a kezében teszi és nem kapcsolja le a yard.


Ja és aki teheti biciglivel jár.


Amugy egy nagyon toleráns ország.

2011. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

igen, az

ott tudod senki nem fujjog az utcán, ha két srác kézenfogva, csókolózva megy éppen, de ez csak egy a sok közül, rendkívül toleráns ország, és ott azt nézik hülyének, aki nem az!

nagy különbség!

2011. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Liberalizmus minta országa.


Érdemes megtapasztalni.

2011. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Diohejban: narkosok, homarok, prostik pradicsoma.

Szerintem ez csak egy retegnek lehet pozitiv, de nem mindneki vagyik ilyesmire.

2011. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Én voltam Rotterdam-ban 2hónapot, az a kis idő olyan élményekkel teli volt amit itt nálunk keresve se találnék..


Ők tudják hogy kell gazdaságilag formálni az országot, a marihuánára adót szabtak ki és ennek köszönhetően jobban élnek mint ausztria pl.


Amint egyenesbe jövök anyagilag, felveszem az ottani állampolgárságot és vissza sem jövök, előte felszedek egy csinos lányt és élünk boldogan

2011. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

én meg egy sráccal készülök megházasodni, és ott maradni

21/F

2011. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Ha a holland liberalizmus eredetére vagy kíváncsi, akkor van rá egy helyi történet, valószínűleg inkább legenda, mint igazság:


A polderek (tengertől elvett földterületek) állandóan az elöntés veszélyének voltak kitéve és az embereknek nézeteltéréseiket félretéve, egymás különbségeit és bogarasságait tolerálva kellett együttműködniük, hogy fenntartják a vízelvezetőrendszert, vagy különben elmosta volna a földjeiket a tenger.

2011. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

19:15


"Ők tudják hogy kell gazdaságilag formálni az országot, a marihuánára adót szabtak ki és ennek köszönhetően jobban élnek mint ausztria pl"


Hollandia mint a világ első kapitalista társadalma a 17. században toronymagasan, utcahosszal a világ leggazdagabb országa volt, innen csúszott szép lassan lefelé, mai gazdagsága, ami még mindig meghaladja az átlagos nyugati szintet, ennek maradványa.

2011. máj. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most leírtátok, hogy mi van ott pl. drogok, prostitúció stb;

de a kérdés MÉG MINDIG az, hogy HOGY JUTOTT IDÁIG, nem az hogy milyen, mik vannak, és ez kinek mennyire jó.


Erre várnám én is a választ.

2011. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!