Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » El fogják ítélni Dominique...

El fogják ítélni Dominique Strauss-Kahn-t, mert erőszakoskodott a szobalánnyal? Börtönbe küldik-e?

Figyelt kérdés
Nekem is megvan a véleményem, de kíváncsi lennék a tietekre.
2011. máj. 16. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Már az is nagy szó, hogy egy tanú nélküli ügyben, a sértett panaszára letartóztatták. Magyarországon, ezért egy civilt se vinnének be így.
2011. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van DNS nyom és DNS vizsgálat.

Az "előéletét" ismerjük. (ezért nem tiltakozik csak visszafogottan a francia diplomácia)

Valószínüleg börtönt nem fog kapni, és zaftos per se lesz, de a politikai karrierjének vége.

2011. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Van DNS nyom és DNS vizsgálat. "


Én úgy ismerem az ügyet, hogy bepróbálkozott és meztelenül kergette. A hírekben: A szexuális zaklatás és a nemi erőszak kísérlete egyaránt súlyos bűncselekmény, ha bebizonyosodik a vád akár 15-20 év börtönbüntetést is kiszabhatnak rá.

Magyarországon, ha egy főnök tanuk nélkül megkergeti a titkárnőjét meztelenül semmit nem kap érte. Amerikába ezt komolyabban veszik bár nagyon könnyen lehet belőle hamis vád is.

2011. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a szobalány fog kapni egy megfelelően kövér borítékot (erről persze nem fogunk hallani), aztán "kiderül", hogy mégsem történt bűncselekmény és felmentik.
2011. máj. 16. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, megegyezéssel fog végetérni. (ahogy az előző IMF igazgató ügye is) de a francia baloldal elnökjelöltje MOST biztos, hogy nem lesz
2011. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jaja, majd pénzzel el lesz intézve, és nem lesz ott semmiféle börtön ...


amúgy meg ne beszéljetek hülyeséget, hát pont hogy Maon lenne hatalmas cirkusz és bilincsben vinnének el azonnal egy férfit, ha egy csajszi bemenne cirkuszolni, hogy őt megerőszakolták, még ha nincs is rá senki tanú és bizonyíték

sajnos nálunk nagyon a nő pártján áll az "igazságszolgáltatás" ezen a téren, szóval egy férfi életét tökéletesen ketté lehet törni egy ilyen húzással, és jó eséllyel még előzetesbe is teszik, és nincs jelentősége, hogy valóban megtörtént-e, valamiért a nő szava elég bizonyítéknak


na de Dominique el fogja ezt sikálni kis pénzzel nyilván, meg hát valóban nem tudhatjuk, hogy az a szobalány csak hisztizik vagy valóban történt-e valami (hiszen konkrét erőszak semmiképpen)

úgyhogy ha a bizonyítás oldalát nézzük, akkor tuti megússza, hiszen gondolom nem vette fel semmilyen kamera, ahogy kergette netán

2011. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem blföff az egész. A tagnak van simán 1000 dollárja ha d.ugni akar és nem tud felszedni egy nöt.
2011. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is nehezen tudom elképzelni ahogy kergetőznek ... az is lehet h a csaj eleve pénzt akart és kitlálta ezt a storyt
2011. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest túl gyorsan menekült el a szállodából, hátrahagyva a telefonját és egyéb személyes tárgyait. Tehát szerintem igaz.
2011. máj. 16. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, furcsa sztori, valoban.. DSK mindig is egy nagy nocsabasz volt,de valahol furcsanak talalnam, hogy alig egy évvel az itteni( franciaorszàgi) elnovàlasztàs elott ( amelyet a jelenlegi felmérések szerint siman megnyerne) elkovetne egy ilyen,, a politikai karrierjére nézve végzetes hibat. ( Habar... amiota egyszer -baloldali politikusként raadasul - azt mondta: "Ha 50 évesen nem Porschéval jàrsz, akkor elb*sztad az életed", na ezota nem tul szimpatkus)


Ha csak kitalacio, osszeeskuvés ez a szexbotrany,és politikai érdekek àllnak a hàttérben, és fény derul az igazsagra, akkor..a francia elitpolitika koreiben sok-sok fej le fog hullani.. Kivncsiam varom a fejleményeket :)

2011. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!