Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik európai ország bánik...

Melyik európai ország bánik legszigorúbban a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy melyik ország tűri el legkevésbé a bűnözést, a gyors szaporodást... stb. Úgy hallottam Finnország elég keményen bánik velük, de nem tudom, hogy igaz-e.
2011. máj. 11. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A kuruc.info mindig a finneket hozza fel pl.-nak szóval valószínűleg ők, de Sárközy se semmi...
2011. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Olaszország sem piskóta.

Most olvastam, hogy megkéseltek bevándorlók egy férfit, aki a terhes feleségét vitte volna szülni, a kameráért.

Egyből léptek a szélsőjobbosok, és mentek rendet tenni. Nem úgy, hogy le-föl vonulásznak...

Van hír gettókról, amit fallal vonnak körül, (kvázi táborokról), ezek felgyújtásáról, a románok és társaik hazaküldéséről (némi pénz fejében), és a többi.

Rendszeresen kerülnek be a hírekbe, mivel nekik eléggé meg is gyűlik a bajuk a bevándorlókkal.

A fellépés is elég kemény szokott lenni, nem ritka, hogy bekerülnek vele a hírekbe.

2011. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Második vagyok: azt meg ne felejtsük el, hogy Kanada pl. gyökerestől fojtja el a problémát, a vízummal, már be se engednek akárkit. Az USA szintén, és ott sok illegális bevándorló is van, akik elsősorban délről mennek, és dolgozni.

De ha valaki elejti az a pár szót, hogy Bevándorlási Hivatal, komplett takarítóbrigádok betegednek le azonnal. :)

2011. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Svájc, Finnország, Ukrajna és Fehéroroszország.
2011. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Finnország.


És még szigorítani is fogják.Főleg most hogy a "helyi Jobbik",az Igazi Finnek(PS)párt 1% híján majdnem választást nyert.Eddig annyi biztos hogy koalíciós partnere lesz a kormánypártnak és tárcákat fog kapni.


Az Igazi Finnek-ről tudni illik hogy a magyar Jobbiknál sokkal radikálisabb és szókimondóbb párt.


20/F

2011. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Pillanatnyilag a Dánok. Ott most szigorítottak.
2011. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
hala Istenek meg vannak olyan orszagok akiknek helyen van az eszuk.Oroszorszagban is durvan banak a bevandorlokal de azt nem tudom hogy a kormany neheziti meg az otlevo napjaikat vagy az elszporodott Skinheadek,francia olasz kormany is kemenyen bannak a bevandorlokal de csak azokal akik Europa keletti reszerol jon,a ciganyokal,afrika eszaki reszerol es kb ennyivel vel bannak kemenyen,mert a negerek es a sargak szama csak bovul,no
2011. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kulonbseget kell tenni ENGEDELYEZETT es ILLEGALIS bevandorlok kozott. Ha egy magyar atmegy Romaba, akkor o engedelyezett bevandorlo. Ezzel szemben az Afrikabol "partra szallt" emberek illegalisak.

Nyilvan maskepp bani kminden orszag a legalis es az illegalis bevandorlokkal.


Egy masik kulonbseg: a "partra szallok" kozott vannak olyanok, akik azert menekultek el otthonrol, mert politikai, torzsi okokbol gyilkoljak oket. Ezeket nyilvan nem lehet visszatoloncolni. Viszont tobbseguk csak az europaiak altal megteremtett jolet miatt jon.

2012. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A keletiek közül Lengyelország , Oroszország.Ebben a kettőben rendszeresek a késelések , ahol az áldozatok nem fehér bevándorlók.


Nyugati részről pedig Svájc , Finnország.Svájcba eleve nem is egyszerű letelepedni.

2012. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én éltem Finnországban és meg kell ,hogy mondjam nagyon toleráns emberek. Addig amíg valaki nem tesz keresztbe nekik nagyon barátságosak. A magyarokkal kimondottan jól kijönnek. Ahol én dolgoztam befogadtak maguk közé amikor szünet volt hívtak ,hogy menjek velük kajálni/kávézni..

A Lengyelekkel viszont szóba sem álltak..:)

2012. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!