Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok, hogy kiderült,...

Mit szóltok, hogy kiderült, hogy Bin Laden már rég halott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"Teheránnak bizonyítékai vannak arra," Na innentől már nem hiteles :D Már egyértelmű, hogy azon a napon ölték meg amikor mondta Obama, az Al-Kaida is már régen bejelentette, hogy meghalt és bosszút esküdött stb. Én sem vagyok egy Amerika imádó, de azért vicc, hogy ezt oylan nehéz felfogni, főleg ha már mindkét fél elismeri, Irán csak hivatalból pattog.
2011. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bumbi02 ***** válasza:
eddig Amerika is annyi bizonyítékot mutatott fel mint Irán. Ergo egyelőre felhoztak két álláspontot, most jöhetnek a bizonyítások. Nem kell leszólni Iránt se, Amerika se támasztotta még alá.
2011. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

bumbi02:

Már a jenkik elvégezték a DNS tesztet, ráadásul mint mondtam már az al-Kaida is elismerte.....

2011. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bumbi02 ***** válasza:

a dns-t ha jól tudom egyik növérévéével vetették össze? Ladennek tudod hány testvére van? kb 20.


Nekem csak azért furcsa, mert a holttestet olyan gyorsan eltüntették, hogy még idő se volt arra hogy akárki kikérje. Pl a családja. Persze az iszlám vallásra hivatkoztak hogy 24 órán belül el kell temetni, de az iszlám vallás nem temeti tengerbe a halottat, kivéve ha az tengeren halt meg. Nekem egyszerüen büzlik hogy túl gyorsan temették el, egy képet se adtak ki, semmilyen kézzel fogható bizonyíték nincs. Viszont Obamának +10% népszerüséget hozott. Közelegnek ott is a választások.

Az meg hogy az Al-Kaida elismerte, hogy meghalt, sztem nagyon sok olyan magyarázata lehet, amit csak belsösök értenek meg, hátsó szándékok stb. Nekik se lett volna jó ötlet bevallani pl 2 éve hogy gyerekek meghalt a Kaid, meghalt a vezetőnk.

2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, de ezek amiket te mondasz csak fikció, az meg fix, hogy meghalt Laden. Szerinted ha már évek óta megölték volna a jenkik akkor Bush pártja nem ezzel kampányolt volna? Pont abba buktak bele, hogy nem értek el sikereket hadi téren, ez pedig az lett volna.

ha pedig Laden természetes úton halt volna meg, akkor a Kaida már erre verné a lompost, hogy "háhá már régen halott, a jenkik megint hazudnak!"....

2011. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 bumbi02 ***** válasza:

Bush már nem lehetett volna elnök, mivel az amerikai alkotmány szerint az elnöki posztot maximum kétszer lehet betölteni egymás után (Bush 2001-2009)... persze ezek egyelőre fikciók, de egyelőre még csak Amerika is kimondta h Ladent megölték. Egyelőre még se kép, se semmi. Irán azt mondta hogy Laden már meghalt rég. Egyelőre semmi bizonyiték. Ergo mindkettőt ugyanannyira lehet elhinni.


És az hogy az Al-Kaida nem kürtöli hogy háhá, nem is most halt meg. Az Al-Kaida annyira összetett szervezet, hogy annak a politikáját, és tetteit nehéz megmagyarázni. Az Al-Kaidán belül is hatalmi harcok folytak, és például azzal hogy nem szólnak hogy már meghalt évek óta Oszama, védhették az Al-Kaida új vezetőjét, hisz az idő alatt is Oszama volt a legkeresetebb.. De ez egy fikció. Szerintem olyanok, akik ezzel foglalkoznak, legalább egy tucat indokot tudnak arra hogy milyen okokból nem szól(t volna) az Al-Kaida hogy meghalt már Oszama.

2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nos, ha Iránnak hinni akarunk, akkor vegyük figyelembe, hogy:


[link]

2011. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!