Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zalai anyukák mit szóltok a...

Zalai anyukák mit szóltok a babakötvényes egonos palihoz? Nálatok is tolakodó, öntelt volt? Engem még át is vert mint kiderült!

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon bunkó egy pasi. Hozzánk úgy jött be hogy apukám pont kint volt a kertben aztán mondta neki a pasi hogy x.y.-hoz jöttem meg lett beszélve! Persze hazudott. Apukám meg jóhiszeműen beengette így én már csak házon belül szembesültem vele és azon kívül hogy tegezett nagyon rámenős volt annak köszönheti hogy végighalgattam hogy pont akkor tettem le a 3 hetes picimet aludni és jó kevemben is talált. Végighalgattam majd mondtam most nem döntök majd hívjon fel, telefonba meg megköszöntem és ennyi volt.

Téged mivel vert át?

2010. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

képzeld azt mondta,hogy írjak alá egy papírt,ami arról szól,hogy a kisfiam lesz a kizárólagos örökös.Na én buta aláírtam!Kiderült,hogy a saját nyugdíjpénztárába íratott át!!!Nagyon fmérges vagyok!Felhívtam,de szerinte ő ezt elmondta!Persze nem!Erősen gondolkodom,hogy lépek vmitellene.Nem tudom miért kell egy ilyen alakot a kismamákra szabadítani!

Nem érdekelte hogy a babám éhesen ordít,ő csak dumált,nem akart elmenni!

2010. jún. 3. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom de nem olvastad el a papírt? Bár amilyen dumája van ugy tudja az embert kábítani nemhogy szóhoz jutni nem lehet mellette de levegőt venni sem. Én sem tudtam elöbb "leszerelni" csak miután elmondta amit akat és erősködött hogy nagyon sokan kötöttek már nála szerződést és rosszul teszem ha én nem kötöm meg. :DDD Na persze.
2010. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!