Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik az Al-Kaida és az Amerika...

Mik az Al-Kaida és az Amerika közti konfliktus alapproblémái? Szerinted kinek van igaza inkább?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 22:48
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak nagy részben igaza van. Szerintem amúgy ezek a dolgok olyanok mint a tv-ben a show-k nem tudjuk, hogy mi miért pontosan...Szeptember 11 az amit írni akartál nem 9. Ne olts másokat le ha te se tudsz helyesen dolgokat, ha pedig tudod akkor leírni nem tudod.
2011. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Csak egy apró kiegészítés az első metaforához. Ülülnk a kertemben, süt a nap, sörözünk. Egy repülőgép a fejünkre esik. Többet nem teszünk már semmit és szeretteink sem.

Kedves hozzászólók, azért azt nem lehetett gondolni, hogy Amerika ezt, lenyeli? És azt hiszem, a harcos iszlám menjen haza. Itt semmi keresnivalója. Ültek már a nyakunkon 250 évig...

2011. máj. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Hol itt a konfliktus? Bush és Bin Laden öccse üzlettársak.911-CIA USA megszerezte az olajat. Értelmetlen a kérdésed.
2011. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"USA megszerezte az olajat. Értelmetlen a kérdésed."


Milyen olajat? Értelmetlen a válaszod :)

2011. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az 1:44-es hozzászólónak

"És azt hiszem, a harcos iszlám menjen haza."


Talán először a gyarmatosító európaiaknak és amerikaiaknak kellene tisztességesen üzletelni.

Ha ez nem tetszik haza lehet menni.

Ha jól emlékszem már a keresztes háborúkban is európaiak mentek arab földre hőbölögni. Amikor pedig az araboknak tele lett a hócipője és odacsaptak, akkor még az európaiaknak állt feljebb.

Irakban is hogy felháborodtak az amerikai katonák azon, hogy egyes irakiak visszalőttek (!). És az iraki volt a terrorista iraki földön. Tényleg korrekt megállapítás.

2011. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

22:49

"Talán először a gyarmatosító európaiaknak és amerikaiaknak kellene tisztességesen üzletelni."


Amerika sohasem volt gyarmatosító hatalom, az európai országok pedig több mint fél évszázada kivonultak az összes gyarmatukról. Talán ezt az iszlamisták is észrevehetnék végre.


"Ha jól emlékszem már a keresztes háborúkban is európaiak mentek arab földre hőbölögni."


Mitől lett volna Palesztina arab föld? Az arabok 634 után erőszakkal hódították el azt a területet a keresztény Bizánctól. Ezen az alapon Magyarország nagy része is jogosan iszlám föld, hiszen azt is egyszer már meghódították a Próféta hadai. Csak hát mi "hülye európaiak" ugye "hőbörögtünk" ez ellen is :)

2011. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Szerintem senkinek nincs igaza. az a lényeg kié a kevesebb bűn. Eleve Amerika pénzelte az Al-Quaidát az oroszok ellen csak fordítva sült el a puska és a nyúl vitte innentől.

a többi már csak egy pofon a sz*rnak mert nézeteltéréseik vannak de amúgy ha megnézed mindenki a saját igazát mondja és amit saját maga követ el hiba azt véletlen elfelejti (Pl.: az Al-Quaida ugye amerikát a world trade centerrel pont nem lehet ez ügyben zavarni mert elismerték hogy az ő tettük).

2011. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem az eleve nem arab föld, mint ahogy M.o. sem volt

(a 250 év ellenére) az. És külön köszönöm, hogy amiért ezt írtam (GG - Egri csillagok: kötelező olvasmány) 79-ről lementem 72 százalékra. "Objektív", de kiknek? Miért én vagyok ezért a hibás?

2011. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja igen, nos a korrekt úrnak (az előző és az 1.44-es vagyok). Talán utána lehetne nézni, hogy ezek az államok milyen vonalzó mentén alakultak, mielőtt nagyképűsködsz és butákat beszélsz. A Szentföld a biblia földje és nem arab. Nézz bele az ószövetségbe... Irán pedig a mai napi perzsának vallja magát, nem arabnak. Cáfolj meg, de ha lepontozol visszakapod...
2011. máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Az Al-Kaida egy terrorszervezet! Ők ott támadnak ahol csak tudnak! Az USA pedig beleszólt az ügyeikbe és máris elkezdődött a háború!
2011. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!