Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak en latom igy hogy a...

Csak en latom igy hogy a zsidok iranyitjak a vilagot?

Figyelt kérdés

(Most mondom, hogy nem vok se naci, se skinhead se semm.En most arrol a par zsidokrol beszelek )

pl.:

Kennedy halala:aki hagyta vna a p*csaba a vietnami haborut ahonnan a szidoknak rengeteg penze van

World Trade Center: szint ugyanaz

II.vh ahol penzeltek Hitlert, az oroszokat, az amcsikat, kb mindenkit


2011. ápr. 28. 18:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

nem tudom, hogy 14évesen még esély, hogy esetleg kicsit felnőve picit még értelmesebbé fogsz válni, vagy már olyan szintű nálad az agyhalál, hogy az már visszafordíthatatlan.

Tartok tőle, hogy utóbbi, aki 14évesen ennyire degeneráltan hülye, az már idősebben se lesz sokkal jobb.

Részvétem a szüleidnek.

2011. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Miért kell, hogy a zsidókhoz menjen az a hét milliárd? Minek nyitna egy zsidó áruházláncot, amikor van 15 bankja 2 szállodája és még egy csomó dolog amire figyelnie kell. Nem a zsidók vannak a pénz mögött hanem sima emberek. A másik dolog: Miért utálod őket ez miatt? Mi akadályozná meg mondjuk a Magyarokat hogy ők is ilyen gazdagok legyenek?
2011. máj. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nálam a dolognak semmiköze ahhoz, hogy zsidó vagy nem zsidó.

Én egy csóró dolgozó vagyok, amit a gaz tőkés/tulajdonos/munkaadó alkalmaz.

Viszonylag kevés pénzért maximumig hajt.

Innen kezdve nekem teljesen mindegy hogy ő zsinagógába, katolikus templomba, mecsetbe vagy sehova se jár. Tök mindegy, nekem így se, úgyse lesz jobb.

2011. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Dick Esmen ***** válasza:

"Tök mindegy, nekem így se, úgyse lesz jobb."


Ne lázadozz!

2011. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem lázadozom, keresem a lehetőséget, hogy nekem jobb legyen, csak arra céloztam, a dolog nem úgy van, hogyha zsidó, akkor rossz, ha nem zsidó akkor jó.

Én kicsit sarkosan kizsákmányoló_kizsákmányolt kategóriára osztom a világot és igyekszem oda kerülni, hogy legalább egy picit én is kizsákmányoló legyek. Ez még odébb van...

2011. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Dick Esmen ***** válasza:

Nem lázadozom, keresem a lehetőséget, hogy nekem jobb legyen, csak arra céloztam, a dolog nem úgy van, hogyha zsidó, akkor rossz, ha nem zsidó akkor jó.

Én kicsit sarkosan kizsákmányoló_kizsákmányolt kategóriára osztom a világot és igyekszem oda kerülni, hogy legalább egy picit én is kizsákmányoló legyek. Ez még odébb van...



Úgy értettem hogy ne lázadozz mert lepontoznak és a turbómagyarok megvernek.Amúgy egyetértek veled.

2011. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!