Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik azok a 13-asok és hogyan...

Kik azok a 13-asok és hogyan irányítják a világot?

Figyelt kérdés

Találkoztam itt 404-el sok kérdésben, és utánaolvastam írásainak. Ez érdekelne, ami leginkább a földre vonatkozik


"a titkosszolgálatok legméllyebb titkait, hogy mikre ügyelj, hogy kik a 13-asok akik e világot uralják és irányítják"


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1251..


Kik vagy mik a 13-asok és hogyan és vagy miért uralják és irányítják a világot vagy csak a földet ? Mit mondanak a Kriariakxiak ők is Reptiliánok, Aunnakikak vagy Guajmánok netán hibridek ?


Mit tudtok ? Miért sátánisták ? Némi utánanézés után ezt találtam. Kérdezem 404-től és tőletek !


[link]


[link]


2011. máj. 7. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Az illuminatusok azok a szabadkőművesek, vagy "érinthetetlenek", de nevezik még őket árnyékkormánynak is. Az ő kezükben van a tényleges hatalom, és a jórészük zsidronc.


A marslakóknak nemtudom mi közük van hozzájuk,de 404 biztos jobban tudja.


A "tizenhármasok" egy teljesen másik csoport, ha jól tudom, ők akartak véget vetni a 13-mas szám babonájának.

2011. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztm a tizenhármasok valami titkos szervezet lehet mivel sehol se lehet megtalálni őket. Beütöttem a gooléba és semmi. Hivatalosan nem is léteznek. Vagyis lehet hogy léteznek hivatalosan csak nem nyilvánosan mivel a titkos szervezet azért titkos hogy ne tudj róla. Ha tudsz róla akkor rosszul titkolták. Ennyit találtam a tizenhármasokról de nem hiszem h 404 ezekre gondolt:

[link]

2011. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kriariakxiak - ilyen hülye nevet adni, azért már nem semmi!

Reptiliánok - tőlük meg félni/rettegni kell, igaz, csak az alkoholisták látták őket, de hát ki tudja...

Aunnakikak - állítólag ők jönnek 2012 decemberében vissza, de aztán kiderült, hogy az a 3 űrhajó nem is az, csak valamilyen folt a felvételeken.

Guajmánok - róluk idáig még nem hallottam.

2011. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már két helyen is olvastam ezeket a 13-asokat akik a világot irányítják és uralják és azt írta 404, hogy az óceánokban nem kutatnak, mert azt meghagyták a zéta retikuliaknak tehát az összes vizet meghagyták nekik. Azért érdkelt, hogy mi az amit a kriariakxok beszéltek róluk, ez is benne volt az emberiség őstőrténetébe, hogy nem emberek hanem mik. Reptiliánok amiket Árpád is mondott vagy hibridek amiket olvastam vagy valami mások lennének ? Csak ezt találtam, de még ezzel nem találkoztam. Nem tudja valaki ellinkelni az emberi faj eredetét, a történelmünket, hogyan kerűltünk ide stb. Meg hogy mi lesz 2012-ben meg utána
2011. máj. 8. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen ökörséget hogy tudsz egyáltalán elhinni?

Ezek a nevek teljesen halandzsa szavak akár én is kitalálhatok ilyet pl: lumbulábiak meg gunhódok

2011. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10:53 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Hehe :DDDDDD


A Toluen meg az Antari birodalomról nem tudtok esetleg valamit? 404, valaki? Vagy a Cha'karg birodalomról? :DDDDDD

2011. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

FU.K JEAH 13 as számú házban lakok.:)


Egyébként a világot nem a 13-asok irányitják hanem a B..... nevű szervezet... A rendes nevét nem irnám le mert nem akarom megkockáztatni hogy elimináljanak...

És ezt most nem hülyeségből irtam mint a ház-as dolgot.

Ezek nyiltan felvállalják hogy léteznek persze azt nem hogy ők a világ urai és övék minden.

2011. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy akik teljességgel tudatosan, vagy tudatlanul szkeptikus nézetekkel rendelkeznek, azok egyáltalán minek írnak ide? Írjatok, de ne ilyen ökörségeket, meg a végtelen szmájlik sorozata, hát igen csak az intelligenciátok tükröződik róla vissza. Mindenkinek SAJÁT gondolatai vezéreljenek, nekem senki ne mondja meg miben higgyek, mit olvassak, mert akkor nem önmagam vagyok, hanem egy más utánzata. Először magatokra figyeljetek, csak aztán másra, de akkor sem az arcára, hanem a mondanivalójára.

Köszönöm!

2011. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14:12 A Bilderberg csoportra gondolsz? Én nem félek kimondani a nevüket, jöjjenek és keressenek meg, várom őket :D Velük kapcsolatban tényleg szar van a palacsintában, nem is tudom, miért nem ismert a nevük azok körében, akik azt vizsgálják, kik "uralkodnak" a Földön.
2011. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!