Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért háborognak annyira a...

Miért háborognak annyira a palesztinok és a többi arab nép Izrael miatt?

Figyelt kérdés

Egy Dunántúl méretű ország, aminek a fele ráadásul lakhatatlan sivatag, méghozzá olaj nélkül, szóval a kutyának se kellene.


Nem értem az egészet. Azután, hogy a zsidók fektették le a Judeo-keresztény kultúra alapjait, létrehozták a nyugaton a modern kapitalizmust, annyit szenvedtek a középkor óta az antiszemitizmus, majd a holokauszt miatt, és a kelet-európai országokba elhozták az ujításokat, annyi a minimum, hogy kapnak egy országot régi szülőföldjükön.


Ha az arab népek tényleg annyira testvériek, összetartótak, hogy képesek a Magrebtől Iránig a zsidók ellen összefogni, akkor arra is képesek lennének, hogy valamelyik Izraellel szomszédos ország befogadja egyik testvérnépüket, a palesztinokat a nagy arab testvériség nevében, aztán felejtsék el ezt az egészet és éljenek végre békében. Hogyha ezek után is morognak, az nem a zsidók és Izrael, hanem a saját hibájuk. Én úgy gondolom, hogy a zsidók simán megérdemelnek egy országot. Hozzájuk képest az arab népek országai együttvéve Szovjetunió-méretűek, szóval ők meg csak hallgassanak!


2011. ápr. 25. 08:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Valamiért még is benne van az odautazókban az a "félsz"! Talán valami oka lehet. Izraellel kapcsolatban, jobb félni, mint megijedni, soha nem tudhatod... biztos ami biztos.
2011. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Izrael a legnagyobb terrorista állam a világon. Még hogy betartja az emberi jogokat! Főleg amikor nőkön és gyerekeken gyakorolják a céllövészetet! Nem beszélve az erőszakos kitelepítésekről, a kamu Holokauszt-iparról, és az univerzális fegyverről, az antiszemitizmusról! Így bizony lesz még egy-két öngyilkos merénylet, de ezek csak cseppek a tengerben!
2011. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

"az izraeli vagyok"-nak címzem...

Néhány éve Ferihegyen: cuccom ledobva kerestem ismerőseim.

Meg is találtam őket néhány méterre...

...ámde: alig üdvözöltem őket, előkerült egy izraeli katona.

Azt el tudta mondani magyarul, hogy azonnal vegyem magamhoz a csomagjaimat, de miután leszartam csőretöltötte a géppisztoját és rámfogta. azt már angolul tisztáztuk, hogy ha kihívom a terroristaelhárítókat akkor még börtönt is elintéz nekem...

közben nekem volt szegezve a -sajnálom nem tudtam rá figyelni- milyen géppityu volt :()


MAGYARORSZÁGON történt

Mit tett volna ez a....egy palesztinnal?

Mit fogtok tenni velünk, ha már tietek lesz az ország?

2011. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!