Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gondoltatok volna, hogy az...

Gondoltatok volna, hogy az arabok ezt a sajat nepuknek is megteszik?

Figyelt kérdés

Az izraeli vagyok


Amikor Izraelben a palesztinoknak sikerul meggyilkolniok zsidot, akkor a temetest katonailag is biztositani kell, mert a terroristaik a halottas menetre is igyekeznek raloni.

En azt gondoltam, hogy ilyen aljassagra csak az ellenseggel szemben vetemednek. Most meg tele van az internet azzal, hogy Sziriaban Asszad belelovet a gyaszolo tomegbe, a sajat nepebe.


2011. ápr. 23. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

8-10 éves gyerekeket küldenek, hogy dobáljátok meg az izraeli tankot, aztán ha lelövik őket akkor meg szaladoznak a kamera előtt a vérző kisgyerekkel, hogy "milyen barbárok az izraeliek" A harckocsiparancsnok meg nem tudja hogy most éppen mit dobnak felé csak lő.

Idióta mindkét fél.

2011. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ő volt, vagy így került a sajtóba? Ez persze összeesküvés-elmélet, de ki tudja? A mai világban...
2011. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen a háború,kegyetlen és emberetelen... Láttam már olyan videót,ahol zsidó tank nemengette a palesztin nőt kórházba és a szemükláttára szülte meg a sárba a gyereket! Nem vagyok antiszemita félreértés ne essék,sőt rengeteg zsidó barátom van,de Izrael kérdése más,ott palesztinok is éltek,akiket elzavartak! Ettől függetlenül az arabok is rendkívűl primitív módon tudnak viselkedni,sajnos a Közel-kelet nem a demokratikus kultúráról híres!
2011. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

szerintem meg szemétség egy népet másodrangú emberként nézni, elfoglalni a földjét, kidózerolni az olajfáit.


aztán utána csodálkozni, hogy jééé, ezek nem szeretnek minket.

kevés jobban rasszista állam van mint izrael.

2011. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Van aki azt irta, hogy nem biztos, hogy igaz az allitas, mert ezt egy izraeli zsido mondja. Nem en mondom, en nem vagyok Sziriaban, nem lattam. Az Al-Dzsazira es es az Al-Arabia TV allomasok mondjak, es a SZIRIAIAK az interneten, mobil telefonnal felvett filmekkel alatamasztva. En eppen, hogy meglepodtem rajta, mert a meggyilkoltakat gyaszolo tomegbe beleloni, szerintem aljassag.


2. Ami az "izraeliek vegzaljak" a palesztinokat, meg a sarban szulo palesztin asszony - egyszeruen propoganda, amit egyesek el AKARNAK hinni. Csak informaciokent kozlom: haboru eseten minden izraeli katonai egysegnek van egy kulon a civil lakossag megsegitesere kijelolt tisztje. Ezek feladata pld epp a szulo nok szamara azonnali mentoauto rendelese es korhazba szallitasa.

De ha mar a szulo noknel tartunk: a palesztinok gyakran Izraelbe jonnek be a korhazba szulni. Ilyenkor persze at kell lepniok a hatart, ahol idonkenti ellenorzes van.

2011. ápr. 23. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de voltam izraelben olyan ismerősnél (zsidó,izraeli) aki a palesztinok jogaiért küzd.

mentem át ellenörzésen európai ruhában és arabban is éreztem a különbséget. 2 napot álltam a falnál. és láttam eleget. én nem mondom,hogy a palesztinok szentek, de megértem az elkeseredésüket.

én soha nem használnám azokat az eszközöket amik ők. de megértem, hogy eljutottak idáig. És iszonyú cinikusnak tartom a te egyoldalú látásmódodat.

Az nyugtat meg, hogy ott is találkoztam elég zsidóval, akik a saját kormányuk és begyöpösödött demagóg vallási vezetőik ellen harcoltak. őket tisztelem ezért, mert legalább anyit kapnak a saját államuktól mint a palesztínok.

2011. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pardon.

Szoval egy haverom volt epp szolgalatban, akinek par nappal elobb szult a felesege, amikor az atkelon megjelent egy kocsi. A ferj vezetett es vajudo feleseget vitte a korhazba. A hataror kiskatona intett, hogy menjenek, de a haverom megallitotta oket. Valami gyanus volt neki, nem tudta, hogy mi, de valahogy nagyon mas volt a vajudo no, mint ugyanebben a helyzetben az o felesege. Odahivott egy katonalanyt, hogy vizsgalja meg az "ifju anyat". A fiatal no hasara egy ballon volt erositve robbanoanyaggal toltve. Azt akartak becsempeszni, gondolom nem viragagy tragyazasa celjabol.

2011. ápr. 23. 22:32
 8/10 A kérdező kommentje:

22:32-nek

Nem hiszem, hogy egyoldaluan latom a dolgokat, bar lehet (A let hatarozza meg a tudatot).

En megertem a palesztinokat egeszen addig, hogy ok is szeretnenek maguknak egy sajat allamot. Mas kerdes, hogy miert epp a zsidok foldjen, de ezt most hagyjuk. Jelenleg ok is itt vannak.

Azt azonban mar nem fogadom el, hogy

- az EGESZ foldunket akarjak, es minket ki akarnak turni innen, es semmifele megegyezesre nem hajlandoak.

- a terrorjukat meg nem csak nem fogadom el, hanem kotelessegemnek erzem, hogy a SAJAT NEPEMET megvedjem ellene.

2011. ápr. 23. 22:41
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

oké, ha te vagy az egyik oldal, akkor én eljátszom az ördök ügyvédjét (bár az katolikus fogalom, de végülis az vagyok)

tehát övék volt a föld.

Háborúval vették el

A zsidók miért akarják az egészet?

Mi a töknek építik a telepeiket?

Miért csodálkoznak, ha elnyomásra terror a válasz?

A tehetetlen ember utolsó érve a terror és az élet eldobása. Ezért nem érdemes senkit sarokba szorítani. A zsidók pont ezt tették sarokba szorították a palesztinokat (pénz volt hozzá) és most csodálkoznak, hogy a kezükbe mar.

2011. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenség nem feltétlenül tartozik más néphez.

Az izraeli-palesztín harc alapja, hogy mindkét nép ugyanazon a földön akar élni, méghozzá osztozkodás nélkül.

Emiatt, jelenleg ellenségnek számítanak.

Szíriában viszont a tüntetők a politikai hatalmat akarják elvenni Asszadtól és követőitől, ezért ők is egymás ellenségei.

Emellett, ha korábban támogatták, akkor akár árulónak is lehet nevezheti őket, az ellenségeknél nagyobb büntetés pedig csak az árulóknak szokott járni.

2011. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!