Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kína szerintetek is közelít...

Kína szerintetek is közelít afelé hogy kirobbantsa a harmadik világháborút?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 19:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
38%

".Én mindent megteszek,hogy ne gazdagítsam őket.Egyszer az én szabadalmaztatott termékemet is lekoppintották"

gratulálok hozzá! mit szabadalmaztattál? műanyag játékpisztolyt? (veszélyes hulladékot?)

2011. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
77%
Az agyadat szívesen megpróbálnám,de lehet hogy nem találnám meg.Amúgy ez nem tartozik rád.Kár hogy ezekre a fórumokra csupa munkanélküli,kormányellenes,semmit nem értem el az életben típusú ember ír jóformán.Olyan miért nem aki elégedett az életével?Végül is így nincs értelme számomra az egésznek,mert mindenki csak azt veszi le az írásaimból hogy nagyzolok.Pedig nem ez volt a célom,azt hiszem elég is lesz nekem a csevegésekből.Itt nincs olyan ember,akivel érdemben lehetne irogatni.Mindenki mocskol,senkinek nem jó semmi.Ez veszekedő fórum,nem csevegő.
2011. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
35%

".Kár hogy ezekre a fórumokra csupa munkanélküli,kormányellenes,semmit nem értem el az életben típusú ember ír jóformán"

butkad, nem vagyok munkanélküli és pár dolgot már elértem az életemben, amit lehet te soha nem fogsz, mert a p*csád alá toltak mindent!

2011. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
43 százalékos: Szerintem is szállj ki ebből a vitából,mert ha tényleg ilyen okos,alkotó ember vagy,ne alacsonyodj le ezen emberek szintjére.Van értelme,őszintén?Te a fórum nélkül is boldog ember vagy,minek idegesíted itt magad fölöslegesen?Hagyd őket,ne foglalkozz velük,mind a szocikat pártolják.Lehet hogy az utcán laknak és van agy laptopjuk,és ez a baszogatás az össz örömük az életben.
2011. jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Mégis akadt valaki aki nem ellenem van?Köszi ertulo.Neked meg csak annyit sverdans,hogy nem alám tolták a tudást.De tényleg nincs ennek jelentősége.Én nem gúnyoltalak soha eddig,neked sem kellett volna.Most már nem ajánlok fel neked munkát,200 ezret meg pláne.Ertulo,neked szívesen válaszolok ha írsz.Indítsunk el egy jó kis pozitív fórumot.
2011. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Amúgy még egy fontos dolog sverdans:A kínaiak nem csak a játékpisztolyokat másolják le,annál sokkal komolyabb dolgokat is.Vagy ezt nem tudtad?
2011. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Dymo ***** válasza:
a kínaiak kezdenek kinőni a gagyi játékpisztolyos kategóriából,csak ezt elfelejtik reklámozni a nyugatiak
2011. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem sok jelét látni.
2011. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

a kínaiak nem gagyit gyártanak, a te csúcstechnológiás "EU"-s meg tökömtudja milyen amcsi cuccaidat is kínaiak gyártják, csak nem tűlük veszed meg közvetlenül....


a lenovo notebook-ok is milyen sz.rok nem? a legjobb minőségű termékek! úgyh ennyit erről

2011. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ma 11:09-nek. Ha ennyire nem vagy képben arról amit eddig írtam akkor miért írsz hülyeségeket?Amiket mi gyártunk azok az én fejlesztéseim és magyar emberek gyártják le őket Magyarországon.De mivel minőségi termékek nagy részét külföldön veszik meg,mert sajnos nálunk a rosszabb minőség kelendőbb,mert olcsóbb.Csak azért nem fogok silány minőséget létrehozni,hogy itt is el tudjam adni.Arra ott vannak a Kínaiak.A második hely nekem nem elég,ha többre is képes vagyok,és van komoly piaca.Remélem érted most már.
2011. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!