Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A franciák és a németeket ki...

A franciák és a németeket ki lehetne rúgni az EU-ból?

Figyelt kérdés

"Bírálta a román elnök kedden a francia-német közös döntést, amely kizárja annak lehetőségét, hogy Románia és Bulgária jövőre belépjen a 25 országra kiterjedő schengeni övezetbe. Traian Basescu diszkriminációnak nevezte azt, hogy országa számára nem teszik lehetővé a csatlakozást az útlevélmentes zónához." ( [link]


Összegezve: a franciáknál és a németeknél is egyre jelentősebb a szélsőjobb eszme elterjedése (sokkal durvábban mint M.O.-n) Eddig csak az arabokkal volt gondjuk most meg már a rommákkal is! :( Az ilyen fasiszta országokat véleményem szerint ki kéne zárni az unióból. Remélem Orbánnak lesz annyi vér a pucájában, hogy ezt megtegye, vagy legalább az MSZP tiltakozzon ezelen az intézkedések ellen! Ilyen eszméknek nincs helye az EU-ban. Vagy ha az egész ország ilyen akkor ne legyen tagjai ennek a rendszernek!


2010. dec. 22. 17:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát persze.

Én ki is rúgnék két alapító tagot, akik a legtöbbet adják bele az EU-ba, úgy, hogy én 6 éve vagyok itt, és az országom nem lát ki a sz@rból.

Azért megnézném, hogy Orbán megmondja Merkelnek és Sarkozynek, hogy őket nem szeretné az Európai Unióban látni XDXDXDXDDDDDDDDDD

Amúgy ha kirúgnák őket, akkor már nem nagyon lenne EU, vagy az angolok vennék át a hatalmat, és atlanti unió lennénk, vagy pedig egy mediterrán kisegítőszolgálat.

2010. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Pistike...

nehogy már a gitt rágja a Pál utcai fiúkat

...a franciákat meg a németeket kizárni XDXDXD

2010. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!