Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért szavaznak az emebrek...

Miért szavaznak az emebrek liberalistákra? Nem lett még elege senkinek korrupt és gyenge liberalista kormányokból?

Figyelt kérdés
SZDSZ-esek és LMP-sek válaszát várom!
2010. dec. 11. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem meg az ilyen kérdésekből van elegem. Arra válaszolj inkább, hogy miért szavazott 800 ezer ember (jóval többen, mint a "liberalistákra") az arabbarát horthystákra?


U.i: nem ártana magyarul is megtanulnod.

2010. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan azért, hogy ne legyen meg a Fidesznek a kétharmad. Nyilván ezek a kis pártok esélytelenek kormányt alakítani, így nincs veszély. Mszp-t, Jobbikot nem akartam erősíteni, mindkettőnek megvan a maga fix szavazótábora.

Sajnos hiába tettem én így, mégis meglett a kétharmad, aminek nagyon nem örülök, mert nem tetszik, ami a Parlamentben folyik :(

2010. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Mert a liberalizmus egy olyan életszemlélet, mely a békés egymás mellett élést hirdeti. Az, hogy Magyarországon az SZDSZ szépen lejáratta, nem tehetünk. Az LMP-nek még van esélye, hogy képviselje az egyenlőséget és a szabadságot.


Korruptak pedig máshol is vannak.

2010. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A többiek válaszát miért nem várod? erősen provokatív a kérdésed...
2010. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez eszembe juttatott egy kérdést. Gyorsan ki is írom.
2010. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"liberalista"


Sokat tudhatsz a liberális pártokról, ha még a fogalmat sem tudod rendesen leírni...

2010. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az SZDSZ színeiben mikor volt utoljára valami olyasmi, mint a Critical Mass? SZDSZ 2006 nem egyenlő a liberalizmussal
2010. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert a liberalizmus nálam mások elfogadását, és az új dolgok befogadását jelentik. És az LMP az egyetlen nagyobb zöldhöz közeli párt, és utálom a Fideszt.
2010. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"mások elfogadását, és az új dolgok befogadását... és utálom a Fideszt."


Muhahaha, tökéletes liberális megnyilvánulás. Elfogadás, befogadás és egy kis utálat :))))

2010. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
"egyetlen zöldközeli párt" csak sajnos annál kcisit nagyobb problémák vannak mint h a tarjánpusztai fehér susulykával mi lesz
2011. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!