Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az hogy Amerikában...

Miért van az hogy Amerikában az hogy a melegek, feketék, zsidók büszkék lehetnek magukra, de a hetero fehérek pedig nem lehetnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Ezzel az erővel semmire nem lehetnél büszke, mivel minden puszta véletlen... Puszta véletlen az is, hogy rendelkezel esetleg bizonyos képességekkel, minden ami történik veled visszavezethető egy a puszta véletlenre.


Ha nem lehetek büszke arra, amilyen vagyok, vagy ami vagyok, akkor semmire sem lehetek büszke. Különben a büszkeségnek is vannak fokozatai... Az igaz, hogy a kisebbségek általában öntudatosabbak, ettől tűnnek olyan "büszkének", de szerintem ez csak egy védekezési mechanizmus, ha mi lennénk kisebbségben, akkor máris megfordulna a helyzet. Amúgy az USA-ban nincsenek többségben a fehérek, mert együttvéve az összes kisebbséghez képest már kevesebben vannak:)


És ne aggódj, a fehérek nagyon kemények tudnak lenni (gondolj csak bele miket vittek véghez a történelemben - eltekintve azoknak utólagos megítélésétől), csak most kicsit elkényelmesedtünk itt többségünkben, de ha kell, fel fogunk ébredni, legyen majd bármilyen média propaganda, minket nem lehet csak úgy elnyomni, az egyensúly előbb utóbb vissza áll.

2010. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
nem attól leszel náci meg rassszista meg akármi mert büszke fehér hetero vagy, hanem attól, ha a más beállítottságúakat nem tűröd meg! szal azért ez különbség sztem .. de ez pedig csupán iq kérdése
2010. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%

Ez a válasz 14%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:09

na jól van látszik a színvonal -.-

2010. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Ok, tudom hogyan érted, hogy "IQ", de ne keverjük már össze az intelligenciát mindennel. Tényleg, megyek a villamoson, akaratlanul is elcsípek egy-egy beszélgetést és az emberek már minden helyett az IQ-t és az intelligenst használják, legyen az műveltség, kulturáltság, szinte tökéletesen IQ-független tárgyi tudás, nyelvtudás... Falnak megyek ettől, bocs:)
2010. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:51

ez a válasz tételesen bizonyítja azt amit írtam! Mégiscsak büszkék vagytok nem?

2010. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hogy nézne ki, hogy el elnyomott kisebbség büszkélkedjen?

Minekük be az adót kell befizetni, hogy legyen lehetőség támogatni az egyenlőséget. Tudod?

2010. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
de lehetnek büszkék, és még csak tojászáportól se kell félniük azért, hogy felvállalják magukat.
2010. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!