Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az hogy Amerikában...

Miért van az hogy Amerikában az hogy a melegek, feketék, zsidók büszkék lehetnek magukra, de a hetero fehérek pedig nem lehetnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

ők is büszkék lehetnek magukra

szerintem alapból nem sok értelme van azért büszkének lenni, mert ilyen-olyan az etnikumom -.-

2010. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
vagy a szexuális beállítódásom
2010. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért? Nálunk, vagy más európai országban lehetnek? Nem csak az USA-ban nem lehetnek, itt sem lehetnek.
2010. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
istenem, miért vagytok ennyire korlátoltak? LEGYÉL BÜSZKE!!!
2010. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Miért van az, hogy Amerikában a fehérek seggét kinyalják, de az őslakó indiánokat, az eredeti lakosokat eltiporják, leszólják, és rezervátumokba küldik?


Amúgy nekem aztán mindegy, hogy ki, mire büszke. Én sose leszek arra büszke, hogy magyar vagyok, mivel az, hogy ide születtem, vagy hogy egyáltalán megszülettem puszta véletlen. Erre nem lehet büszkének lenni. Az más, ha valaki szereti Magyarországot, vagy a magyarokat, de hogy büszke lenni arra, hogy megszülték, mint előtte több milliárd embert...

2010. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
de most komolyan, miért ne lehetnél büszke arra h hetero vagy ??
2010. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

"Miért van az, hogy Amerikában a fehérek seggét kinyalják, de az őslakó indiánokat, az eredeti lakosokat eltiporják, leszólják, és rezervátumokba küldik?"


Nagyon el vagy tévedve. A legújabb fejlemények szerint az indiánok kezdik visszafoglalni a földjeiket és kezdenek befektetni, kaszinókat és különböző vállalkozásokat alapítanak.


A pénzzel - amivel megszedik magukat - a saját népüket segítik, mert bennük is megvan, hogy el vannak nyomva és az az ő földjük és hogy ők egy nép.


Nem értem, hogy miért lehet minden ember nacionalista és soviniszta, csak pont az olyanok nem, akiknek jellemzően európai származása, jellemzői vannak.

2010. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%

"de most komolyan, miért ne lehetnél büszke arra h hetero vagy ??"

ki mondta, hogy nem lehetsz büszke? álszenteskedő tamásbátya!

a sovinizmus pedig a primitívség jele! Mindegy, hogy az illető hová tartozik! -.-

2010. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
persze, lehetnek büszkék, csak számítsanak rá, hogy nácinak, antiszemitának, rasszistának és még sorolhatnám minek nevezik majd őket
2010. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

A gond az, ha egy fekete nyit valami cuccot, csak feketék számára, akkor az jó meg minden. De ha én nyitok egy intézményt pl. csak fehérek számára, akkor kirekesztő náci gonosz ember vagyok.

És ez mindenhol így van.

De ez igazából csak a faji ellentétek generálására jók, mert azért már Amerikában is a politikusoknak eléggé kilóg a lóláb jó régen.

2010. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!