Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románok tüntettek a magyarok...

Románok tüntettek a magyarok ellen. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 1. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy érthetetlen miért nem fognak össze a magyarok és tesznek valamit, csak homokba dugják a fejüket a legtöbb.
2010. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Most mit mondjak?

Hülye, soviniszta emberek mindenhol vannak.

Nálunk is vannak olyanok, akik vissza akarják foglalni az 1000 éves Magyarországot és kiirtani mindenkit onnan, aki nem szín magyar.

Mindenhol vannak hülyék. Ott miért ne lennének.

Ez a Szegedi meg egy barom. Jobb szót nem tudok rá.

Van igazság abban amit mond, de a lényegen nem változat, hogy csak mocskolódik és az egész demagógiájának a mondanivalója annyi, hogy a Jobbik az Isten, mindenki más pedig menjen a p*csába. És ez szerintem undorító.

Mielőtt félreértenétek, nem a Jobbikkal van bajom. Most aktuálisan épp csak ezzel az egy emberrel.


Nem tetszik a dolog, de érthető és nem lep meg.

2010. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Soviniszta csürhe. Nem lenne ez, ha a Fidesz nem árulta volt el Erdélyt!
2010. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogy ezeken a tüntetésekről (nem csak ezen hanem más tüntetésen) készült képeken miért van mindig mindenkinek segédmunkás feje?

Miért nincs olyan tüntetés ahol az adószakértő ápolónő, orvos, tanár, pék fejő emberek tüntetnek.

2010. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem csak Erdélyt árulta már el, hanem minket is. Erdély egy csodálatos hely. Ott is emberek élnek és nem is rossz emberek. Kézmüvességük páratlan, nekem ez a véleményem.
2010. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Miért nincs olyan tüntetés ahol az adószakértő ápolónő, orvos, tanár, pék fejő emberek tüntetnek."


Mert azoknak több eszük is van annál, mint hogy ilyen fröcsögő, gyűlölködő bagázzsal összeálljon.

2010. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Magyar szkinhed jó ember.

Román szkinhed rossz ember.

Hogy is van ez? Szerintem golyót mindnek.

2010. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem lennék ilyen drasztikus, de a lényegi mondanivalóddal egyet értek, kedves előző
2010. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
79%

Kedves első: Miért te mit teszel ? -Írogatsz a gép mögül és jártatod a szád.

Hidd el én sem élvezem a helyzetet. Ma épp kint voltam a főtéren, és szembe jött velem egy részeg csapat... énekelve a román himnuszt. Mégis mit tehettem volna egyedül ?

Március 15-ről nem is mesélek inkább.

2010. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Amúgy marosvásárhelyi vagyok.
2010. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!