Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki miben látja a jövőt?

Ki miben látja a jövőt?

Figyelt kérdés
A nyugat vagy a kelet lesz a nyerő? Ti hogy gondoljátok? Indokokat is írjatok!
2010. nov. 17. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én kristálygömbben. :P
2010. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Nyugat meg kelet? Whehehehehehe! A magyarság fantasztikusan jól elvolt több ezer évig Júeszéj meg Szovjetúnió nélkül is...


Hogy miben látom a jövőt? Hát nem a Fityeszben meg az emeszpében, meg a többi halvaszületett pártban (Rosszabbik, "Lehet más a róka?").

2010. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
sajnos kelet térnyerése megállíthatatlan :(
2010. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy állnak a dolgok, én a vodkában látom a jövőt...

Fideszben sose bíztam, az MSZP-ben szintén, ilyen liberalista, drogos, pártok meg eleve fájdalmasan szánalmasak számomra, a jobbikban meg csalódtam.

Ennyi.


Egy lassan elkeseredett ember.

2010. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
42%
Ez nem a kormányzó párttól függ. Kelet térnyerése elkerülhetetlen, hiszen míg nyugaton a szintetikus pénz forgása tartotta fenn a jólétet (és most taszította bele válságba a világ nyugatabbik részét), addig kelet materiálisan termelt, felhalmazott javakat.
2010. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én alagútban látom a jövőt, már látni a végén a fényt.Már hatvan éve, hogy az alagút végén vagyunk, de kilépni valahogy sosem sikerül.

Van még egy jövőképem, a nadrágszíjas, csak azt nem tudom, ezután mire fogják elkeresztelni? Csak nem szíj-ártónak?

2010. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem egyik sem. Kilépni ebből a mocskos Euból, kizavarni az idegeneket és lezárni a határokat. Ebben látom a jövőt.
2010. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A nyugat vagy a kelet lesz a nyerő?"


Miben, fociban? Abban a nyugat, bár Ázsia is kezd belejönni.


Amúgy a kérdés értelmetlen. Mi az, hogy "nyerő"? Pontosabban meg kellene fogalmazni. És mi az a "nyugat"? Japán nyugat vagy kelet? (Földrajzilag kelet, politikailag nyugat.) Ausztrália kelet vagy nyugat? Afrika kelet vagy nyugat? Dél-Amerika melyik? És India vagy Kína (két ellenfél) attól, hogy mindkettő "kelet", majd haverkodni fognak?


Kicsit olvass, művelődj, és megérted, hogy nincs ilyen, hogy "kelet vs. nyugat", és nem lesz senki "nyerő". A világ nem így működik.

2010. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyugat. Legalábbis a mi szempontunkból. Mindig akkor szívtuk meg, mikor a keletet választottuk a nyugat helyett
2010. nov. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 01:21


Mikor "választotta" Magyarország a "keletet"?


Háromszor előfordult, hogy Magyarországot kelet felől támadás érte, de egyiket sem Magyarország "választotta".

2010. nov. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!