Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A pápa tényleg a Hitlerjugend...

A pápa tényleg a Hitlerjugend tagja volt? Mit csinált ez idő alatt?

Figyelt kérdés
Miért lépett be XVI. Benedek és szerintetek ez rossz dolog?
2010. nov. 13. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

"Ha csak harckocsicsapdákat telepített akkor a hazáját védte a szovjetektől, nem?"


Mintahogy írtam magyarországon ásott harckocsi csapdákat.Mégutóbb magyarország megmentőjét üdvözölhetjük benne?Egyelőre a németek támadták meg a szovjetúniót és nem fordítva!A többi országot nem is említve!

2010. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
14:06 - Csak épp te magyar vagy, ő meg nem.
2010. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14:06 - Csak megsúgom, hogy anyu azért nem kapott jó jegyeket főiskolán, mert nem volt KISZ-ben vezető, ma szakmája egyik legjobbja.
2010. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

14:06 - És még valami szintén anyuról, sokat cseszegették az elvakult tanárai amiatt, mert az anyja kántor volt a római katolikus templomban a faluban.

Tudod, mint ma is, akkor is voltak jobb és rosszabb helyek, elvakultabbak meg normálisabbak, örülj, hogy te nem az előbbi helyen éltél. Nem változott sok, csak a diákoknak nagyobb a pofájuk.

2010. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

" megsúgom, hogy anyu azért nem kapott jó jegyeket főiskolán, mert nem volt KISZ-ben"


Mintahogy más súgtam általános szemlélet volt hogy ügyeltek az iskolák tanulmányi szintjére úgyhogy ahol alulosztályoztak nem tudom hova tenni mert az általános irányvonal nem ez volt.Ugyanis amikor én kezdtem az iskolát Nem KISZ volt hanem DISZ, a kezembe nyomták a kiállított DISZ igazolványt és amikor kimentem az utcára az első szeméttartónál rövid úton elintéztem a dolgot.Utána a KISZ-be se léptem be de soha ezért nem kaptam rosszabb jegyet mert osztályozásnál senkit nem érdekelt hogy tag vagyok e, azt osztályozták amit hallottak láttak.

2010. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Abszolúte OFF, de kedves utolsó. Hetven évesen netezik? Furcsa lehet az Ön unokájának lenni :) Engem ez most teljesen meglepett... a Nagymamám valamivel idősebb ugyan, de Neki még a mobil is újdonság, Ő olyan tipikus "almáspités", göndör hajú Nagymama.


Jó látni, hogy az Ön korosztályában is vannak, akik így haladnak a korral :)


Csak ennyit szerettem volna elmondani...


20/L

2010. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
a pápa nem 16-17 évesen volt tagja? anyu monta
2010. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!