Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ennél a németnél így elment a...

Ennél a németnél így elment a vezérlés? Minek riogat teljesen alaptalanul?

Figyelt kérdés

[link]


Oroszország legkésőbb az évtized végére készen áll majd arra, hogy megtámadja a NATO-t – jelentette ki Bruno Kahl, a német Szövetségi Hírszerzési Hivatal (BND) feje egy parlamenti meghallgatáson. "Az orosz erők olyan helyzetben lesznek legkésőbb az évtized végén, hogy meg tudják támadni a NATO-t” – mondta el Kahl.

NATO-vezetők rendszeresen értekeznek arról, hogy Oroszország egy NATO elleni háborúra fegyverkezik: szinte hetente hangoznak el olyan kijelentések, melyek szerint Moszkva a következő években megtámadhatja a katonai szövetséget. A Kreml ezeket a véleményeket nevetségesnek tartja és rendszeresen hangsúlyozza, hogy teljesen értelmetlen dolog lenne a NATO-val hadat viselni. Vlagyimir Putyin elnök néhány hónapja egyértelműen kimondta azt is, hogy az orosz haderő nem tudná hagyományos eszközökkel legyőzni a NATO-t.

Ez is csak több pénzt akar, mint mindenki aki hasonlóan otromba, bárgyú módon nyilvánul meg a kérdésben?


tegnap 15:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%

#20 Tehát a cári Oroszországot akarja visszaállítani, nem a Szovjetuniót.


Ezt én is így gondoltam.


"nem járna gyakrabban Moszkvába a külügyminiszter, mint, ahogy a 4-6-os jár"


"Nem tolná a kormány fullba, az ő narrativájukat folyamatosan"


"letelepedési kötvény"


Ez nem változtat azon, hogy 1991-ben kivonultak. Eltelt jó sok idő, és a jobberek összeborultak, a Szovjetuniótól, kommunizmustól teljesen függetlenül.

tegnap 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Jeffrey Spender ***** válasza:
22%
Szomorú, hogy egy ilyen kérdés alatt is csak a Fideszezés, és a jobberezés megy.
tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
31%
22, a szomorú az az, ahogy bagatelizálják a ruszki fenyegetettséget egyesek, miközben Putyin és a Kreml az, aki heti szinten fenyegeti Európát atomháborúval és folytat ma is cybertámadásokat az egyes EUs tagállamok infrastruktúrái ellen és még ma is barátként kezelik ezeket. Ez a szomorú.
tegnap 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20%
#22 Az elvtársozásból indult. Miközben Putyin minden, csak nem elvtárs. Előbb lenne belőle V. Vlagyimir cár.
tegnap 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Jeffrey Spender ***** válasza:
44%

# 22


A kérdés az, hogy Mikortól számítjuk az ukrajnai háborút ?

tegnap 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Jeffrey Spender ***** válasza:
31%

# 14-es


" Magyarországot, nem kell lerohanni, elég, ha idejönnek, mi megadáspártiak vagyunk. Rossz a fő kérdés. "



A Román, és az Ukrán Hadsereg a Mi súlycsoportunk.


Viszont sem az USA, sem Oroszország nem a mienk.

tegnap 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Jeffrey Spender ***** válasza:
42%

# Fsms


Én nem vagyok Fideszes, sőt egyetlen pártnak sem vagyok tagja.


Amúgy volt idő, amikor meg Ferenc testvér volt moszkovita, és Orbán meg teli torokból anyázta az oroszokat ...



[link]


[link]

tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Jeffrey Spender ***** válasza:
62%

# Fsms


Japán, és a két részre felosztott Németország nemzetközi cselekvőképességét gyorsan visszaállították, azonban továbbra sem volt kedvünk összeszedelőzködni az amerikaiaknak, és társaiknak, továbbra is bábkormányt üzemeltettek.


Az elmúlt 1 - 2 évben két névtelenséget kérő német kormánytisztviselő elmondta, hogy az aktuális német kancellár álláspontja nagyban függ az aktuális amerikai kormánytól.


Az ilyen az bábállami lét.


Mi, Magyarország a II. világháborúban mind az oroszellenes, mind az USA-ellenes uszítást kimaxoltuk, akkoriban debilek vezették az országot.



Amúgy ezt a "mindmáig isszuk a levét" dolgot nem értem. Ez olyan szintű kifogás keresés, mint amikor az illető az még 20 vagy 30 vagy 40 év múltán is Elmúltnyolcévezik.

tegnap 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy ezt a "mindmáig isszuk a levét" dolgot nem értem"


Én igen. Így akarják a jelenlegi rendszert felmenteni. A mai problémák már a mai rendszerből adódnak, de a "mindmáig isszuk a levét" narratívával a jelenlegi rendszer bűneit próbálják mosdatni, sőt, mások nyakába varrni. Csak hogy ne kelljen szembesülniük azzal, hogy a jelenlegi rendszer egy kalap kaka.

tegnap 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

eddig az volt az ügyeletes narratíva hogy oroszország még ukrajnával se bír, ásókkal harcolnak és a mosógépekből szedik ki a chipeket.

mi történt az oroszokkal? rájöttek hogy passzol az ásó a lövegbe és összekombinálták a mosógépcsipszekkel?


van pár embernél vezérlésprobléma, inkább halmozottan csökkentett agyi kapacitás lehet a tünet.

tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!