Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeknek ennyire elment a...

Ezeknek ennyire elment a vezérlés? Mi a célja ennek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom mit erőltetik ennyire a Honvédséget, mikor elégséges a létszám, vagy megőrültek ott a minisztériumban? Ebbe fognak belebetegedni


aug. 16. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Keménykedni kell a sok buta vidéki előtt... egyébként a magyar hadsereg egy forintot nem ér. Netto 230 ezres fizuért ki fogja agyonlövezni magát orbán kedvéért?
aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ja hogy eddig nem tűnt fel, hogy ezek már rég fejre álltak mint a jancsiszög?😂
aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudnak mit kezdeni magukkal! Kezdenek már az urizálásra is ráunni, hát kiagyaltak maguknak jövőbe mutató "izgalmakat"! Eddig is a Magyar Honvédségen röhögött a fél világ, de sebaj, mert most már az egész fog!

Komoly lehet ott a probléma, ahol a vezetés nincs tisztában az általa irányított szervezet profiljával, de ez 2024-ben nem lehet szembetűnő Magyarországon. Komoly gondok lesznek itt még, mert most már a demoralizálás is nagyüzemben folyik. Ha hozzáteszem azt az alapszabályt, hogy "Az összes reklám hazudik, vagy a számodra kedvezőtlen részleteket maszatolja!", nincs és nem is lehet több kérdése senkinek!

aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

"Netto 230 ezres fizuért ki fogja agyonlövezni magát orbán kedvéért?"


Miért, azt ki lehet fizetni? Van az a pénz, amiért agyonlövetnéd magad bárki vagy bármi kedvéért is? Ez milyen hülyeség? :D


Egyébként nettó 500 (a kezdő) plusz egyéb juttatások, úgy mint étkezés, szállás amennyiben egyedül vagy, ha nem, akkor kedvezmény a lakhatásra ha albiban laksz élettársaddal/házastársaddal, utazási kedvezmény, de igazából lényegtelen, mert az a lényeg, hogy nincs az a pénz, amiért agyonlövetném magam bárki, bármi kedvéért is, és ezzel szerintem az elsöprő többség így van. Egyszerűen nem tudom megérteni azokat, akik katonának állnak, haverom is így tett (ezért tudom mennyi az annyi), de Őt sem értem, miért tette. Ebben az idióta világban, biztos, hogy semmi pénzért nem tenném meg, pláne nem úgy, ahogy Ő tette, hogy egyébként van szakmája, olyan szakma, amivel kereshetne ugyanennyit simán.


Halvány fogalmam nincs mi a célja ennek, hogy ennyire koncentrálnak a honvédségre. Addig a pontig értem, hogy a NATO elvárásainak megfelelünk, de hááát igazából sok ország, nagy országok sem felelnek meg ennek és nincs is bennük ekkora késztetés, hogy megfeleljenek, mint amit a magyar kormány mutat és tesz ennek érdekében.

aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
A magát békepártinak hazudó, háborúpárti militáns kormánynak erős és lojális erőszakszervekre van szüksége, hogy legyen ami megvédi amikor az embereknek véképp elegük lesz.
aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
200, vagy 500 ezerért agyonlövetni magát....ilyen hülyeséget is csak egy tornából felmentett lúdtalpas libernyák gondolhat komolyan. Ha háború lesz itt valaha, ingyen és bérmentve agyonlőnek, lebombáznak, leágyúznak mindenkit, nem csak a katonákat. Meg lehet nézni hogy az ukrán-orosz korlátozott proxiháborúban mennyit szenved a civil lakosság, és hol van ez attól amit egy ténylegesen totális háború okozna. Azt hiszem valami szláv közmondás, de nagyon igaz, ha nem eteted a saját seregedet, akkor másét fogod. Mivel a környező országokban ezerrel megy a haderőfejlesztés, ezért nekünk is kell, mert a történelmi tapasztalat azt mutatja, ha valaki ebben lemarad, azt a többiek felzabálják előbb-utóbb.
aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

#6;A libernyákig olvastam.


Menj a seregbe, majd jól lebarnulsz Csádban hogy védd a franciák ottani érdekeltségeit. 😂🤣

aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!