Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A meglibbant globalista...

A meglibbant globalista drukkerek mikor jönnek rá, hogy ide vezet az álszent liberalizmusuk?

Figyelt kérdés

És ez Németországban csak a kezdet.


30 éven belül be fog következni a muszlimok hatalomátvétele.


[link]


okt. 14. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%
Máig nem fogom fel azt a felelőtlenséget, amivel beengedték őket...
okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
10, naugye, innentől, már csak meg kell beszélni és összehangolni azokat a célokat és mán el is lehet közös erővel foglalni Brüsszel, Izraelt a világgalaxist és minden hatalmasságot, Thor-tól, Odinig.
okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

“gondoljátok újra, hogy baj-e, ha idejön a muszlim, mert nekem úgy tűnik, hogy 1-2 dolgot leszámitva, több közös van a magyarokban és muszlimokban, mint gondolnánk”


Minden jó érzésű magyar ember ellene van több dolognak is, amit az iszlám vallás szervesen hordoz magában, ilyen a nőgyűlölet, az antiszemitizmus, a kisebbségek elleni uszítás, és még sorolhatnám. Ha szerinted ez közös a magyarokban és a muszlimokban, akkor te bizonyára magadból indulsz ki, és te ezek köze a magyarok közé tartozol, akik ilyenek.

okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

13, a vakkomondorok országában, ahol minden nő is feláldozható, ha úgy tartja a politikai érdek? A töménytelen, homofób, idegengyülölő kampány után? Hogy az állami médiából úgy ömlik a trágya, mintha valamelyik, arab propagandaszutyok lenne? Ugyanmár, semmiben nem jobb a mai magyarság, a muszlimoknál.

Magam is jártam több muszlim országban.

okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Fsms ***** válasza:
50%

Kérdező alapvetően globalista vagy.

Gondolj az autódra , számítógépedre, órákra, telefonodra, mindet egy globalista cég gyártotta.

Használj csak hazai terméket, egy kérdést nem fogsz tudni feltenni.

okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

“Magam is jártam több muszlim országban.”


És akkor mi van? Jártál gondolom Egyiptomban, Törökországban, a gazdag Öböl menti arab államokban, meg Indonéziában Balin gondolom. Ebből te meg állapítottad, hogy az átlag mai magyar nem jobb a muszlimoknál?

Meg kellene hallgatni az iszlám világban (és ez nem csak azokra az országokra korlátozódik, amiket fent említettem, hanem azokra is amelyek nem vonzanak annyi turistát) élő nőket, melegeket, etnikai és vallási kisebbségeket, meg a hitehagyottakat. Mert ha őket figyelembe vennéd, akkor képtelen lennél komolyan arccal kijelenteni, hogy a magyarok semmivel sem jobbak, ebben biztos vagyok.

okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%

17, egészen komoly arccal mondom, hogy semmi jogunk úgy kritizálni más kultúrákat, a saját berendezkedésükért, hogy még az isztanbuli egyezményt sem voltunk képesek ratifikálni, valamilyen libsihiszti miatt.

Semennyivel nem vagyunk jobb nemzet annál, mint, amitől itt a többség, most reszket, mint a nyárfalevél.

Millió egy probléma van a nemek közti egyenlőtlenségtől kezdve, a szexuális kissebbségek elleni támadásokon át nálunk is, már jelen pillanatban is.

És ehhez, egyetlen egy mosolygós szmájlit sem használtam.

okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#17


És azért mert vannak nálunk is problémák ide kell hozni azokat a mentálisan beteg problémákat is amiket ők az erényüknek tartanak?

okt. 14. 16:32
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy kell, 0rbán az, aki üzletel Putyinnal és Putyin az aki küldi. Dehogy kell őket idehozni, de, ha a saját politikusaink hozatják őket?!
okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
60%

1) Miért probléma, ha egy csoport él a jogaival és politikai véleményt formál? Nem szeretnél békemenetet sem akkor?


2) Mi a probléma a muszlim hatalomátvétellel? Nem tudom, mitől kell tartani, ha nem mondjátok meg. Az, hogy "muszlim", az önmagában még nem jelent nekem semmit. Londonnak pl. muszlim polgármestere van, Budapestnek keresztény, Párizsnak ateista.


3) Németországban a muszlimok aránya 4%.


4) Kalifátus sehol sincs a világon.


5) A hírkereső nekem nem adott ki októberi híreket a témában, csak májusiakat, amelyben egy szélsőséges iszlamista csoport tüntetett, és amire a muszlimok rászerveztek utána egy ellentüntetést is.

okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!