Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyhogy Trump mellett csak...

Hogyhogy Trump mellett csak ilyen milliárdosok kampányolnak, Mint Elon Musk, republikánusok nem nagyon?

Figyelt kérdés
Harris mellett kampanyol Biden, Clintonék, Obamáék, ex republikánusok stb. Hogyhogy mégis ennyire szoros az állás? Felfoghatatlan, hogy emberek Trumpra szavaznának.

okt. 11. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy számodra felfoghatatlan, de Trump kampánya rá épül, nem kell nagyon más republikánusokat bevonnia. Harris hozzá képest egy nulla, akit támogatni kell. És lehet, hogy számodra felfoghatatlan, de az utolsó mérésben az összes csatatérállamban így is Trump vezet.
okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem ezt láttam, s meg vagyok róla győződve, hogy Harris fog nyerni, szerintem az lehet a háttérben, hogy Trumpot a legtöbb republikánus is kínosnak tartja. Bar nem endorzolja Harrist, de nem áll ki egy bűnöző mellett, aki semmibe vette 4 éve az amerikaiak döntését.
okt. 11. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Trump egy bolond kiakarná támogatni?
okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hasonló bolondok, mint Elon Musk, aki amúgy nem is amerikai, csak fél, hogy Harris alatt adóznia kellene.
okt. 11. 12:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nekem Los Angeles él egy jóbarátom már pár éve és ő azt mondta, hogy az ő környezetében mindenki Trumpot várja győztesnek. Harrist és bandáját nagyon szidják arrafelé. De nyilván ez csak egy körzet, országos szinten ki tudja mi lesz... hamarosan kiderül... :)
okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én igazándiból a felméréseknek sem hiszek. Most néztem meg egy videót, amely szerint a legtöbb felmérér régebbi adatbázist használ, nincsenek is benne azok a nők, akik pl abortusz miatt fognak Harrisre szavazni. De nyilván,meglátjuk. Novemberben kiderül.
okt. 11. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:

4: Musk nem bolond, hanem üzletember és neki jobb üzlet lesz Trump. Korábban, amikor a demokraták jelentették neki a jobb üzletet, mellettük volt.

Musk amúgy kvázi a helyi Lölő, rengeteg állami támogatást húzott be, a befektetők és tőzsdézők pénzén felül. A Tesla autógyártó cége 2020-ban termelt először profitot, előtte vagy 10 évig csak dőlt bele a befektetési és támogatási pénz. Az űrhajózási cége is hasonló eset. Sok egyéb tech cég is hasonló okokból áll Trump mellé, mert Trump jobb adózási feltételeket kínálna nekik. Végülis Trump is az elit tagja, az elitet, a saját milliárdos köreit fogja segíteni, eddig is ezt csinálta.

okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!