Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az, hogy lehet, hogy 1 évvel...

Az, hogy lehet, hogy 1 évvel a lengyel kormányváltás után, még mindig nem dölt össze az új koalició, nem csődölt be Lengyelország, nem lépett be a háborúba, nincsenek az összes lengyel fiúk a fronton és még a transzokról sem jönnek az óvodai hirek?

Figyelt kérdés
Viszont a gazdaságuk, az jelentősen javult?!

okt. 11. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

mert lengyelország erősen usa és eu "szövetséges".

ja és nyugi van ott feszkó bőven, csak nem fog neked mindenről beszámolni a magyar média, keresgélj a lengyel média cikkei között.


az egyik ok:

https://www.youtube.com/watch?v=NpIeadcOuFM


tetszik az első komment: Lengyelország eladva...🔨

okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha a lengyelek el lettek adva és ezzel jól járt az ország, az miért baj?

A lengyel emberek jobban élnek és ez olyan, mintha baj lenne!

Nem értem.

okt. 11. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Olvasss lengyel cikkeket. Hogy azóta mik történtek? Gazdaságit mindent. Tájékozatlanul teszel fel ide kérdéseket.
okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hol lehet találni lengyel katona az ukrán fronton és átoperált kisgyerekek számlálót? Mert én kerestem, de sehol sem találtam erre vonatkozó adatot :(
okt. 11. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére az előző PIS-es kormány nem tudta olyan mélységig kirabolni a lengyel gazdaságot, illetve lerombolni a demokratikus jogrendszert mint nálunk. Bár elég nehézkesen megy a lengyel elnök folyamatos kerékkötése miatt a jogrendszer helyreállítása és a "tolvajok" felkutatása, de haladnak előre. Nálunk ez nem lenne lehetséges, mert a NER már mindem oldalról bebiztosította magát. Oszt' jónapot :-(
okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!