Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kamala Harris szerintetek jó...

Kamala Harris szerintetek jó viszonyt fog ápolni jövő évtől Magyarországgal, miután leváltottuk a FIDESZT?

Figyelt kérdés
Vagy ugyanolyan langyi lesz, mint most? Remélem javul a helyzet, mert sajnos az Orbán-kormány mindent megtett, hogy ellenségess3 váljon a viszony Bidenékkel.

ma 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

azt még megértem, hogy miért gondolod azt, hogy Harris megnyeri a választásokat. szerintem ugyan tévedsz, de értem.

azt viszont el nem tudom képzelni, hogy mira alapozod Orbán leváltását...

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Vélhetően Trump alatt javulni fog a magyar-amerikai viszony.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
#2 Trump alatt nem fog javulni, mert Trump nem éri meg nekünk gazdaságilag. Ha Trump nyer iszonyatosan megfogja vámoltatni Kínát és ez gazdaságilag nekünk is rossz lesz. De akarjátok csak Trumpot.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Remélhetőleg a Harris-adminisztráció és a Magyar-kormány jól kijönnek majd egymással. Addig is remélem Harris sz*patja majd rendesen 0rbánt.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Jövő évtől? Én úgy tudom, nem lesz választás itthon jövőre.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
3: Miért lenne nekünk rossz, ha az USA vámot vetne ki kínai árura?
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Milyen gyárak jönnek hozzánk barát? Segítek: kínai.
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3) sokan nem fogjak fel, hogy Trump nekunk nem lesz. Egy kitett orszag vagyunk, fuggunk Kinatol, az oroszoktol.
ma 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Kanalas Harris azt sem tudja, hogy pontosan hol is van Magyarország.
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!