Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szélsőbaloldali EU meddig...

A szélsőbaloldali EU meddig akarja még beengedni a migráns hordákat?

Figyelt kérdés
szept. 14. 12:18
1 2 3 4
 21/35 sörpocak ***** válasza:
44%

"Először vered magad, hogy Orbán nem ültette le őket, majd te magad írod le, hogy fölösleges bármi, mert úgy is visszaesnek 🤡🤡🤡"


Én biztos visszaesnék, ha utána tudom, hogy úgyis szabadon engednek... Nem hittem volna, hogy itt egyeseknek ez egy felfoghatatlan koncepció.

szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
27%

18 A KRÍZIST állította meg, nagyokos, nem a migráció jelenségét.


Gondolom, azon nem vitatkozunk, hogy jelenleg nem áll többszázezer migráns Európa határainál. Akkor SZÁZEZREK álltak, csak Magyarországon átsétált vagy 200 ezer, a magyar hatóságok meg csak tárogatták a karjaikat, sőt, VONATTAL SZÁLLÍTOTTÁK őket Nyugatra, mert képtelenek voltak kezelni a helyzetet!


Magyarországon sétált át ellenőrizetlenül a Bataclan terrortámadás egyik fő elkövetője is! Még az iratait se próbálták meg elkérni a magyar hatóságok!!! - aztám Párizsban legyilkolt egy csomó ártatlan embert!


A csüngőhasú törpebohócotok egy dologhoz ért: üres pofázáshoz és hazudozáshoz. Ti meg kajáljátok nagykanállal és szavaztok rá, újra és újra!


Ettől függetlenül Európa többi országában a picit normálisabb emberek tudják, hogy valójában ki oldotta meg a KRÍZIST akkoriban! És az nagyon nem orbán viktor volt!!!


orbán annyit csinált, hogy behozott egy sor migránst letelepedési kötvénnyel Európába, köztük KÖRÖZÖTT TERRORISTÁKAT IS! De közben üres, buta, primitív gyűlöletpropagandával fertőzte az alattvalói amúgy sem túlfejlett agyát - mert ebből él: a gyűlöletből. Neki ellenséget kell kijelölni mindig, hogy azt hazudhassa a népének, hogy ő védi meg tőle őket! Sőőőőt, Európát is! :))))))))


De orbánisztánon kívül kb. mindenki tudja, hogy valójában Németország erőfeszítései segítettek akkor is normalizálni a helyzetet.


NÉGY MILLIÓ MIGRÁNS - el tudod te képzelni, mennyi az???? És mit okozna, ha akár a következő pillanatban elindulnának felétek????


Négy millió migráns él ma is Törökország táboraiban az EU pénzén!


A hazugságkormányotok SZÁZÖTVENEZER migránssal sem tudott mit kezdeni, átsétáltak Magyarországon! Képzelj el NÉGY MILLIÓ MIGRÁNST a nevetséges déli határzáratok előtt! Szerinted meddig tartana ki orbán viktor röhejes rabichálója, amit odahúzott???? 20 percig? Vagy inkább 10?


Azt a négy millió migránst ebben a percben is a - veletek ellentétben - nettó befizető EU-tagállamok adófizetői és a német adófizetők tartóztatják fel Törökországban, és etetik, itatják OTT, hogy ne rajtatok gyalogoljanak át!


Szívesen!

szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
53%

"Én biztos visszaesnék, ha utána tudom, hogy úgyis szabadon engednek... "


Hát ez az! Lassan ez lesz a legjobb biznisz! Jól is fizet, és még ha le is buksz, úgyis szabadon enged pár hónap után a magyar kormány!


A hülyének is megéri embert csempészni mostmár!

szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
36%

Nem adja fel a hülyeség terjesztését🤡


Nem szabadon engedték, hanem reintegraciós őrizetbe helyezték.


Ha újra bűnözött, akkor már nem engedték újra szabadon, hanem le kellett ülnie.


Honnan szeded ezt a sok marhaságot, hogy ismét szabadon engednek?

szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
36%

"illegális migrációt valójában Angela Merkel ÁLLÍTOTTA MEG, "



Te magad írtad 😆🤡😆🤡😆🤡😆


Ha megállította volna, nem lennének embercsempészek.


Na, én erre nem érek rá. Mindenki látja, hogy nem vagy egy éles kés.

szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
51%

"Willkommenskultur-t meg álmodtuk"


Csak nem arra gondolsz, mikor a Fidesz ilyeneket nyilatkozik:

„Kazah barátaink, gyertek Magyarországra, mert összetartozunk!”

szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 sörpocak ***** válasza:
26%

"Nem szabadon engedték, hanem reintegraciós őrizetbe helyezték."

A gyakorlatban ez mit jelentett? Kitoloncolták őket külföldre és azt mondták, hogy ez többé nem a mi problémánk. Hogy most hol vannak, mit csinálnak, azt nem tudjuk, egészen odáig, amíg újra fenn nem akadnak a rend őrein, azaz megint elkapták őket.


"Ha újra bűnözött, akkor már nem engedték újra szabadon, hanem le kellett ülnie."

Ez szerintem minden bűnelkövetésnél így működik, hogyha elkapnak, akkor le kell ülnöd... Embercsempésznek lenni így még egészen kifizetődő is, mert kapsz egy ingyenes "out of jail" kártyát, mint a Monopolyban.


"Honnan szeded ezt a sok marhaságot, hogy ismét szabadon engednek?"

Ez politika kérdés. Ha egyszer megtették, miért ne tennék meg újra, ha megint túlzsúfoltak lesznek a börtönök?


De őszintén szólva engem már az is zavar, ha csak 1-szer is szabadon engedik őket. Nem értem, hogy téged miért nem? Miért szereted, ha bűnözőket szabadon engednek?

szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
48%

"Kitoloncolták őket külföldre és azt mondták, hogy ez többé nem a mi problémánk. Hogy most hol vannak, mit csinálnak, azt nem tudjuk, egészen odáig, amíg újra fenn nem akadnak a rend őrein, azaz megint elkapták őket."


És ezzel mi a gond?

Minden országban van ilyen, felfüggesztettnek hívják, de látom nem akar leesni.

Figy, sokkal egyszerűbb lenne, ha leírnád, hogy orbánfóbiad van és ennyi 🤡🤡🤡

szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 sörpocak ***** válasza:
51%

"Minden országban van ilyen, felfüggesztettnek hívják, de látom nem akar leesni."

Azt általában egy bíró adja egyéni elbírálás útján, nem pedig egy politikus a büntetésed leülésének kellős közepén :D :D

szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
48%

29.


Lefolytatták ellenük a büntetőeljárást.

szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!