Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trump a vitaban nyújtott...

Trump a vitaban nyújtott katasztrofális teljesítménye miatt nem lesz második vita?

Figyelt kérdés
Nem gondolják, hogy vissza kéne léptetni őt is?

szept. 14. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy képesek lesznek bármi értelmesről is vitázni. Nagyjából vitáztak a semmiről. Nem is nagyon érdekel. Jobb mint egy kabaré a tévében. Csak mutogattak egymásra mint a gyerekek az iskolaudvaron.
szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tök mindegy ezt a kérdést feltenni. A kérdező valószínűleg Harrisnek szurkol, ezért szidja Trump -ot, míg egyesek ahogy látom a többi választ Trump -nak, azt indokolva, hogy a modellátorok a hibásak, stb...


Ezek a viták már nem olyanok mint régen, én megnéztem, az én szememben egyik sem nyerte meg, és ezt sok helyen olvastam is független szavazóktól, hogy egyik sem volt meggyőző. Nyílván a mainstreem média kiragadja Trump -nak azt a mondatát, hogy "a bevándorlók megeszik az állatokat" míg a Trump féle konzervatív média, hogy "a műsorvezetők Kamalának kedveztek, meg Kamala egy kérdésre sem tudott válaszolni".

Az Amerikaiak nagy része már eldöntötte, hogy kire fog szavazni, azt meg hogy ki teljesített jobban a vitában, szubjektív, mindenki eldöntheti magának.

Én véleményem szerint egyik sem való elnöknek, és valahogy szerintem jobb lenne ha egy ilyen nagy országban nem csak két jelölt lenne. Mi van a többi kis pártokkal, azokat miért nem hívják el vitázni?

Szóval nem hinném, hogy Trump azért nem kérne vitát, mert olyan rossz lett volna, éppen ellenkezőleg: ha ő úgy gondolná magáról, hogy rossz volt, akkor pont ő lenne az aki vitát kérne, hogy kijavíthassa az előzőt.

szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12) mert nekik semmi esélyük. Ahoz hogy elnökséget nyerj, sok milliárd dollár kell.
szept. 16. 14:19
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
12: tulajdonképp kamala az asztalra szarna is őt támogatnák. ide jutott amerika, bár vele a világ is, hogy szektás mentalitás alapján szimpatizálnak.
szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!