Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más is úgy érzi, hogy nagyon...

Más is úgy érzi, hogy nagyon szoros lesz a meccs, de Kamala Harris 1-2 elektori szavazattal megnyeri a választást?

Figyelt kérdés
Kb álmatlan éjszakáim vannak emiatt. Szörnyű lenne, ha Trumpot megint visszaültetnék az elnöki székbe. Mit gondoltok?

szept. 6. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
8%
Én azt akarom, hogy az nyerjen, akivel több esély van arra, hogy tönkremegy az USA.
szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoros lesz az biztos hogy ki lenne jobb azt nem tudom.
szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 PMC Wagner ***** válasza:
58%

" Szörnyű lenne, ha Trumpot megint visszaültetnék az elnöki székbe. Mit gondoltok?"


Miért mi rosszat csinált neked? hosszú ideje az első elnök volt aki nem indított háborút

szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Abban mindkét fél egyetért hogy szoros választás lesz.
szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Én nem vagyok biztos abban, hogy olyan szoros lesz. Szerintem Kamala simán behúzza.
szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy a popular vote-okat vinni fogja. California meg New York nagy arányban fog Harrisre szavazni. De a lényeg, hogy a billegő államokból nyerjen meg kb 4-et. Szerintem Pennsylvaniat, Michigant, Wisconsint fogja vinni, és ez elég is lesz a gyõzelemhez.
szept. 6. 18:35
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
6: a próféta szóljon belőled.
szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem. Ebben a rendszerben valószínűtlen ennyire szoros eredmény.
szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Láttam már előrejelzéseket, ahol pár elektori szavazattal nyert Kamala. Az mindegy, hogy összesen mennyi szavazat, 80-90 milliót simán elhoz.
szept. 6. 19:11
 10/25 anonim ***** válasza:
#9: hol láttál ilyet?
szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!