Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A hanyatló nyugaton élő...

A hanyatló nyugaton élő magyaroknak nem érné meg sokkal jobban a hazaköltöznének Magyarországra?

Figyelt kérdés
Magyarország legalább nincs tele az lmbtq propagandával, meg nincsenek migránsok, sokkal jobb a közbiztonság és sokkal jobban meg lehet élni a fizetésekből mint az hanyatló nyugaton. Lehet hogy a nyugaton jobbak a fizetések de minden sokkal de sokkal drágább mint Magyarországon, nyugaton az emberek éppen hogy csak megélnek míg itt Magyarországon még félre is tudunk tenni a fizetésünkből.

aug. 31. 22:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"De a lakbér már 500 Euro-tól kezdődne, Bécsben 700 Euro. "


És lenne is? Mert németeknél is kb. ilyen árak vannak az immosouton, de egy lakásra van 100 jelentkezö.

Egyismerösöm most költözött bécsbe, valami olyat zagyvált, hogy max a fizetésed harmadának megfelelö albérletet vehet ki max., drágábbat nem. Igaz ez?

szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

mi is 2014-ben költöztünk ki Németországba. eszünk ágában sincs hazamenni, raadásul a fiam 6 évesen itt kezdte az iskolát, ő már itt nőtt fel, mit kezdene otthon. A nejem 80%-ban dolgozik nővérként, 2300 euró nettót kap. otthon mennyit kap egy nővér? vagy egy tanár? (én az vagyok) itt a tanárt igencsak megfizetik, mert rettentő hiányszakma.


meg jöttök itt a késes támadásokkal... 80 milliós ország, kiragadtok 1-2 esetet. otthon a romákkal mennyi gond van? több, mint itt a migránsokkal, csak az persze nincs felfújva...

szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22 én jöttem a késes támadókkal, és 2010-óta élek kint. Nem otthon fújják fel, hanem aki nem a kis magyar buborékjában él kint, az látja, hogy mi megy itt. Kb. 2 hete solingenben, ehét kedden egyet lelöttek, ma hallgatom a rádióban, hogy pe´nteken megint volt kettö, két testvér, de nem volt áldozat, mert az egyik fenyegetözöttt, másik elöl meg el tudott menekülni a megtámadott.


Ugye megvan, hogy miért jár ma az AFD Türingiában meg Szászországban 30% felett kicsit?



"2300 euró nettót kap"


Annyival kezdtem 2010-ben, akkor nem volt rossz, ma kb éhen halnék belöle. Az ingatlanadó, fütés, biztosítások, TV-"adó", meg hogy 2020-óta minden alapélelmiszer 1,6-2-szeresére emelkedett, ugyanez a fütéssel, villannyal is, ez mind majdnem fel is falná az egészet.



"itt a tanárt igencsak megfizetik, mert rettentő hiányszakma."

AKinek szerencséje van, a feleségem a doktorinál adta fel, és váltott müszakira, mert látja, hogy az egyetemeken befristeteket kaphatott volna mindig 2 évre, aztán mehetett volna bundeslandról bundeslandra, vagy lehetett volna óraadó, éhbérért, korlátozott óraszámmal.

szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23: na ja, valóban érdekes, az AFD-nek ott vannak a legjobb eredményei, ahol a legkevesebb a bevándorló, míg ott ahol tényleg sok van ott az eredmények jócskán elmaradnak.
szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24 ez a szocializáció miatt van. Pont a napokban mesélte egy nyugati kollégám, hogy nekik folyamatosan mosták az agyukat, hogy jobboldat (nácikat akkor sem), ha éhenhalnak.


A keletiek meg hasonlóan szocializálódtak 91-ig mint mi magyaroknál.


Egyébként szerintem a 2015 utáni hullámból jutott már mindenhová. A nyugati oldalon meg NRW-ben az eredeti, 60-as évekbeli bevándorlók és leszármazottaik vannak sokan, öket már megszokták.

szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!