Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A hanyatló nyugaton élő...

A hanyatló nyugaton élő magyaroknak nem érné meg sokkal jobban a hazaköltöznének Magyarországra?

Figyelt kérdés
Magyarország legalább nincs tele az lmbtq propagandával, meg nincsenek migránsok, sokkal jobb a közbiztonság és sokkal jobban meg lehet élni a fizetésekből mint az hanyatló nyugaton. Lehet hogy a nyugaton jobbak a fizetések de minden sokkal de sokkal drágább mint Magyarországon, nyugaton az emberek éppen hogy csak megélnek míg itt Magyarországon még félre is tudunk tenni a fizetésünkből.

aug. 31. 22:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Megérni biztos hogy megérné, de szerintem ha már felépített ott egy életet akkor nem fog.
aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

"Magyarországon sokkal jobban meglehet élni mint Németországban"


Ezt én is megerősítem.

aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

8 éve költöztünk Németországba. Ma se tenném máshogy.

Valóban lassan romlik itt is a hekyzet, de nem gyorsabban, mint Magyarországon.

Egyszerűen a család és a barátok közelségén kívül nincs más indok Magyarország mellett. Se anyagi, se másmilyen.

aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

11 pont ez az. Sokan ezt nem tudják felfogni. AMikor egy otthon elö volt tanáromnak kommenteltem, hogy azért nem kell minden hergelést elhinni, itt is vannak költségek, meg emelkednek a terhek, az volt a válasza, hogy miért nem megyek haza, ha olyan rossz kint?


Erre mit lehet mondani, ha nem minden fenékig tejfel, akkor már egyböl rossz?

Válaszban megkérdeztem, ö miért nem jön ki, ha olyan rossz otthon? Hisz most nagy a kereslet a többdiplomás tanárra, tanítóra.


Ugye nekem pont ilyen indokaim vannak, ö 60 éve ott él, én 15 éve itt építettem ki a kapcsolatokat, egzisztenciát, azért mindent összacsomagolni, és 15 évet felszámolni ahhoz kell valami eröteljesebb behatás.

aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sokan visszaköltöznek.
szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
És még többen mennek ki.
szept. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy a nyugaton jobbak a fizetések de minden sokkal de sokkal drágább mint Magyarországon"


Pont ez az, hogy már nem sokkal drágább a lakhatás sem, a bolti árak meg drágábbak ami vicc kategória. Bécsben nettó 3000 euro felett keresek mérnökként, Budapesten még nettó 1000 Euro sem volt meg. Miről beszélünk?

De a lakbér már 500 Euro-tól kezdődne, Bécsben 700 Euro. Ráadásul még lesz nyugdíjam is, és az egészségügyi ellátást össze sem lehet hasonlítani a magyarral.

szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

A fidesz szavazók ennyire fosnak, hogy nem lesz, aki adót fizet, hogy már képzelt valóságban élnek?


Jobb, ha megbarátkoztok a migránsokkal, mert lesz belőlük sok, ugyanis valakinek adót is kell fizetni, nem csak a támogatásokat felszedni!

szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben lesz 10 éve, hogy eljöttem otthonról, életem legjobb döntésének tartom. 10 év után azt látom, hogy egy teljesen összedőlt országba kellene hazamennem, mikor itt kint megvagyok.

Frusztrál, ami a hazámmal történik, de nem tudok ellene tenni semmit és azt érzem, hogy az országnak sincs szüksége rám, miért mennék haza?

szept. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is milyen jó itt.

Pl most vannak a komloi napok, ingyenes koncertek, a nép tapsol a polgármesternek.

Az nem zavarja az idiótákat, hogy a posták bezártak, vasút megszünt és a korház sincs már rendelőintézet szintjén sem, annyi rendelés megszűnt.

szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!