Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban tényleg ilyen...

Németországban tényleg ilyen rossz a helyzet, hogy folyamatosan késelnek meg embereket?

Figyelt kérdés

Sosem jártam még Németországban, korábban szerettem volna kiköltözni, de sajnos a nyelvtudásommal megrekedtem egy kezdő szinten, de ha ilyen rossz a közbiztonság, akkor lehet már nem is érdemes kimennem munkát vállalni?


Mi a helyzet most arrafelé?



aug. 31. 12:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
65%

Ott írja hogy honnan vette az adatokat a wikipédia. De semmi gond, itt van a statista.com oldal ami nem meglepő módon szintén azt mondja Magyarországon több gyilkosság történik mint Németországban.



[link]


Na erre mit reagál a fideszbirka ? :)

szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
12%

2022-es adat te szerencsétlen. azóta a németekhez ment pár százezer késelős hajlamú migri.

0,88 és 0,74 között jelentéktelen különbség.

mellesleg németországban majdnem 10x annyian élnek.

mondom én hogy hülyébb vagy mint a fideszbirka :D

szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
54%

"0,88 és 0,74 között jelentéktelen különbség.

mellesleg németországban majdnem 10x annyian élnek."

És ez a két adat hogyan függ össze? :D

szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
31%

"És ez a két adat hogyan függ össze?"


A fideszbirka képességeit meghaladja annak megértése hogy mindkét adat 100 ezer főre van vetítve tehát mindegy hányan élnek az adott országban :) A különbség pedig nem jelentéktelen. Főleg annak tükrében hogy a Fidesz szerint Németország életveszélyes :)

szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Németország elég rossz hely lett, most a legélhetőbb Spanyolország, Uruguay és Argentína. Legalábbis szórakoztatóiparban, éjszakai életben biztos.
szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
49%
Argentína folyamatosan gazdasági csődben van de biztos jobb lehet mint Németország :)
szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
37: nem hiszem, legalábbis mint írtam, szórakoztatóiparban biztosan nem, abban Argentína sokkal magasabban van, mint Magyarország.
szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Ez nem hit kérdése hanem tény.

Szórakoztatóipar alatt mit értesz egyébként?

szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
29%
Fideszes propagandát terjesztő provokáció a kérdés!!
szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
46%

40#


Anyád a propaganda, b_zi liberális.

szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!