Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban tényleg ilyen...

Németországban tényleg ilyen rossz a helyzet, hogy folyamatosan késelnek meg embereket?

Figyelt kérdés

Sosem jártam még Németországban, korábban szerettem volna kiköltözni, de sajnos a nyelvtudásommal megrekedtem egy kezdő szinten, de ha ilyen rossz a közbiztonság, akkor lehet már nem is érdemes kimennem munkát vállalni?


Mi a helyzet most arrafelé?



aug. 31. 12:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
30%

@10 Ezzel ugye nem azt szeretnéd mondani, hogy az ideológiai az nem fogadható el, a családon belüli késelés viszont nem baj, vagy kevésbé lényeges? Mert a médiából ez tűnik ki.

Amikor valahol egy külföldi, jellemzően déli országból érkezett teszi, akkor az összes újság címlapon hozza le. Mikor ifj. Rácz Mihály borsodi lakos szúrja le az apját, vagy a barátját a kocsmában, azt még sosem láttam főcímen hozva, egy hétig zengetve tőle a sajtót. Az valahogy megszokott, nem lényeges, említésre is éppen csak méltó, kevés a hírértéke. De ha egy idegen szúr le egy másik idegent tőlünk 1200 kilométerre egy idegen országban, akkor napokig megy róla a cikkezés a főoldalakon.

aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
22%
Szar az egész EU, leszámítva a Benelux államokat. Német dolgokat ha nézel youtube-on, láthatod a butulást ott is.
aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
32%
11. Most akkor a migráns késelőket mentegeted azért mert Borsodban valaki leszúrja a rokonát?
aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
16%

Vajon kint állnak még a "refudzsiwellkam" transzparensekkel a kilúgozott agyúak?

Még vihetnének magyarországi "bicskásokat" is melléjük, hogy tényleg sokszínűek legyenek!

aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
19%

14#


Azok a balf@szok, akik kint álltak azokkal a transzparensekkel, újra megtennék.

Főleg, szélsóbálóliak,liberálisok.Amúgy is egy platformra valók.Ilyenből van pár nyugaton.Szerencsére, nálunk kevesebb.

aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
31%

14; 15: a briteknél a 3 gyereket megölő lázadások után is ilyen táblákkal tüntetnek:


[link]


[link]


ennek a világnak annyi.

szept. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
27%

5: hazudsz. a szülei migránsok voltak akik beleszülték az országba a gyilkos fiukat. jól látszik hogy a problémát importálták a britek.

azért mert a farkas az ólba fial, még nem lesz bárány.

szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
61%

Megnéztem. Statisztika szerint Magyarországon több gyilkosság történik mint Németországban.


Gyilkosságok száma 100 ezer főre vetítve:


Magyarország: 0.973

Németország: 0.823


Tehát Németország biztonságosabb mint Magyarország.

szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
22%
Egyaltalaban nem rossz a helyzet, keseles mindenhol elöfordul, ez termeszetesen szörnyü, de az emberek egy resze mindig is ilyen primitiv volt. A magyar politika jol ratesz a Nyugat ellenes mentalitasaval. Szeretnek a Nyugatra tömegesen kivandorolni szandekozokat ennek megakadalyozni.
szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Ezzel
szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!