Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Disney Star Wars woke...

A Disney Star Wars woke sorozatát, politikai okok miatt kaszálhatták el?

Figyelt kérdés

Van ez a legújabb Star wars sorozata a Disneynek, ha jól írom Acolyte, amit a woke jegyében hoztak össze LMBTQ-a alkotók. Ha jól emlékszek Arthur DeeToo leszbikus és egy másik robot 3CPO pedig transzvezstita. Ezt jelentették ki az Acolyte alkotói és örültek, hogy bosszantják a heterokat. Valami ilyesmit olvastam, de nem láttam a felvételeket.


Namost lehetséges, hogy a hetero, fehér, keresztény embereknek ez nem tetszett és a hatalmas nyomás hatására befejezték a woke sorozat gyártását?


Ott volt a Párizsi olimpia nyitó ünnepsége is, ami nagyon erősen LMTQ-s volt és ker*sztényellenes. A hatalmas tiltakozás után a finéléban már nem volt ilyen szellemiségű transz show, pedig a szervezők ugyanazok voltak.


Mi történhetett? Visszakoztak a liberálisok?



aug. 28. 17:12
1 2 3 4
 31/36 Kroms ***** válasza:
0%

"Mi itt a marxista politika?" - Az, hogy álságosan hirdetik az egyenlőséget. Az egyenlőség talán nem arról kéne szóljon, hogy egy pár százalékos kisebbségnek készítünk termékeket, ha pedig ez a többségnek nem tetszik, lefasisztázzuk őket. A komcsik anno ugyanezt csinálták mindenkivel (első körben), aki nem hódolt be nekik a végletekbe menőkig.

"Egy személyre is szokás használni." - Csak akkor, ha ismeretlen a neme és nincs jobb megoldás. Ha nézted a műsort eredeti nyelven, tudod, hogy itt erről szó sem volt. Egyébként a készítők is büszkén hirdették, hogy ez volt az első "gender-semleges" névmás az SW világában, úgyhogy erről ennyit. [link]

"A világtörténelem legbékésebb időszakában, a legnagyobb jólétben ami valaha volt. Szörnyi ez az "itt"..." - Hol van pontosan "béke"? Jelenleg min. egy tucat háború van folyamatban a világban, a teljes nyugati világ pedig a ZOG általi megszállás alatt áll. Ezt semmilyen szinten nem nevezném "békés időszaknak". A "jólét" meg relatív fogalom, de a reálbérek (remélem, tudod, mit jelent) tekintetében kb. évezredes mélyponton vagyunk, a legtöbb gazdasági mutató pedig konkrétan rosszabb, mint közvetlenül az 1929-es összeomlás előtt volt, ill. kb. egy FED-es kamatemeléstől vagyunk egy még annál is sokkal nagyobb összeomlástól. De amúgy képben vagy...

"A "go woke, go broke" csak egy hitlerita vágy, sosem volt valóság." - Ezt már írtad, de másodszor leírva sem lett igazabb. Amúgy jól mutatja az értelmi szintedet, hogy szerinted egy cég számára fenntartható az, hogy egy pár százalékos kisebbség kedvébe jár, miközben mindenki mást lesz@r. Elárulom, hogy ha szabad piac lenne, az ilyenek kb. 1 hétig húznák.

"És utána olvastam ennek a szegény dizninek és a 4 milliárdos veszteségnek. a hitler.com-on tuti mást írtak, de normális cikkekben azt írják, hogy túlköltött a cég." - Szerinted mit jelent az, hogy túlköltött? Csak nem azt, hogy nem volt képes elég hasznot termelni, vagy más szóval: úton van a csőd felé? Egyébként elárulom, hogy csak azért nem ment még csődbe, mert a részvényeseik a világ legnagyobb vállalatai, akik számolatlanul pumpálják bele a pénzt. Ettől függetlenül az utóbbi pár év alatt, amikor is a legvókabb műsoraikat tolták elénk, a 2021-es 190 dolláros csúcsról mára sikerült leküzdeniük a részvényüket 93-ra, ami egy 51%-os zuhanást jelent. Na, ennyire kifizetődő a vókság... [link]

"Hogyne xD" - Parancsolj: [link] + [link]

"Nem csak félelmet, hanem alaptalan viszolygát is jelent a homofóbia" - Továbbra sem félünk/viszolygunk, csak undorodunk. Ja, és nagyon nem alaptalanul.

"Minden 3. ember nem csak pár %." - Ismét kérném a statisztikát...

"Kapsz bizonyítékot ha te magad is linkelsz valamit." - Lehet, hogy ez neked újdonság, de a saját állításodat neked kéne bizonyítanod...

"Nem te döntöd el, mi az igazi." - Nem CSAK én, hanem a teljes fanbázis. Akik meg túlnyomó többségben egyetértenek azzal, amit leírtam, amit a műsorok értékelései is jól mutatnak... Egyébként ha el is fogadjuk az első 3 után készültek egy részét SW-nek, csak azokat lehetne, amik illeszkednek az eredetileg felépített világba, és nem rombolják azt.

"Am ha tudnál olvasni, tudhatnád hogy a sci-fi mint zsáner már a természetéből adódóan is mindig woke volt." - Ezt a napisz4ron olvastad?


#30

"az a pár % is több százezer ember csak Magyarországon" - Akiknek megint csak pár százaléka az, aki talán nézi is ezeket a sz4rokat...

szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"Az egyenlőség talán nem arról kéne szóljon, hogy egy pár százalékos kisebbségnek készítünk termékeket, ha pedig ez a többségnek nem tetszik, lefasisztázzuk őket."


Igenis, a társadalom minden szegletének készül médiatartalom. Attól, hogy van egy (nem pár, hanem 30%-os LMBTQ) réteget kiszolgáló ipar, még a fősodorban is lehetnek ilyen szereplők. Ha téged zavar a létezésük, biza fasiszta vagy.


Ja és nincs homofób többség. Ezen médiatartalmak célközönsége a kiterjesztett nyugat, É-amerika, egész Európa, itt biza nincs homofób többség ha a teljes piacot nézzük.


"A komcsik anno ugyanezt csinálták mindenkivel (első körben), aki nem hódolt be nekik a végletekbe menőkig."


Példa?


"Egyébként a készítők is büszkén hirdették, hogy ez volt az első "gender-semleges" névmás az SW világában, úgyhogy erről ennyit."


Tudom, én pedig tájékoztattalak, hogy szokás használni egyes számban a they/them-et, még akkor is, ha ismerni véled az adott személy nemét.


"Jelenleg min. egy tucat háború van folyamatban a világban, a teljes nyugati világ pedig a ZOG általi megszállás alatt áll."


Minden olvasónak elég tudni, hogy itt zsidóztál egyet és azt hiszed, hogy a teljes nyugatot valami zsidó háttérhatalom irányítja. De nem vagy náci, ugye? :)


"Amúgy jól mutatja az értelmi szintedet, hogy szerinted egy cég számára fenntartható az, hogy egy pár százalékos kisebbség kedvébe jár, miközben mindenki mást lesz@r. Elárulom, hogy ha szabad piac lenne, az ilyenek kb. 1 hétig húznák."


Egy, ha te és a józsi IS kaptok enni, akkor egyikőtök sem hal éhen. Csak azért, mert egy kisebbség reprezentálva van, a többség nincs elnyomva.

Kettő, na, akkor a nagy stúdiók hogyan élnek meg, ha nem a piacból? itt is van valami antiszemita összeesküvésed?


"Szerinted mit jelent az, hogy túlköltött? Csak nem azt, hogy nem volt képes elég hasznot termelni, vagy más szóval: úton van a csőd felé?"


Lol, nem. Attól, hogy a fizum dupláját elköltöm, nem megyek a csőd fele, csak be kell hoznom a mínuszt. Nem egyből a csőd jön egy kis veszteség után :D főleg nem egy ekkora cégnél.


"Ettől függetlenül az utóbbi pár év alatt, amikor is a legvókabb műsoraikat tolták elénk, a 2021-es 190 dolláros csúcsról mára sikerült leküzdeniük a részvényüket 93-ra, ami egy 51%-os zuhanást jelent. Na, ennyire kifizetődő a vókság..."


És semmi más nem történt eközben, csak ti nácik elfordultatok a diznitől? Tuti semmi más nem volt ? :)


Elküldted a rasszizmus jelentését. És? Hol írja, hogy kommunisták találták ki, és hol írja hogy ez valami fehérellenes zsidó összeesküvés?


"Továbbra sem félünk/viszolygunk, csak undorodunk. Ja, és nagyon nem alaptalanul."


Egy, mi az alapja? kettő, a viszolygás szinonímája az undor :D xD


"Ismét kérném a statisztikát..."


[link]


Mielőtt belekötsz, ugyanez az arány meg kellett hogy legyen az előző generációkban, csak elnyomással, üldöztetéssel halálba kergették őket vagy titkolózásba.


"Lehet, hogy ez neked újdonság, de a saját állításodat neked kéne bizonyítanod..."


Tükröd van otthon? :D Megtanítalak magyarul: arra céloztam, hogy te sem bizonyítottál semmit, ráadásul mivel összeesküvéseket írsz, így nem ártana halandóbbnak lenned ha bizonyításról van szó. Az én tényeimet bárki megtalálja online.


" Nem CSAK én, hanem a teljes fanbázis. "


Akkor erről ennyit, elég kevés a náci mindenhol, sci-fiben főleg.


"Akik meg túlnyomó többségben egyetértenek azzal, amit leírtam, amit a műsorok értékelései is jól mutatnak... "


Pl az Acolyte szervezett review bombingja, amit YouTube-on ismert nácik irányítottak? :D Ennél mesterségesebb felháborodás már csak az új gyűrűk ura sorozat első évadjánál volt, ami megjelenés előtt valahol 2 pont alatt volt majd a fanok így is 7 pont fölé vitték :)


""Am ha tudnál olvasni, tudhatnád hogy a sci-fi mint zsáner már a természetéből adódóan is mindig woke volt." - Ezt a napisz4ron olvastad?"


Te most komolyan ránézel a scifi irodalomra és filmvilágra és valami hitlerita mocskot látsz, nem egy progresszív egyveleget?

szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Kroms ***** válasza:
0%

"Igenis, a társadalom minden szegletének készül médiatartalom. Attól, hogy van egy (nem pár, hanem 30%-os LMBTQ) réteget kiszolgáló ipar, még a fősodorban is lehetnek ilyen szereplők. Ha téged zavar a létezésük, biza fasiszta vagy." - Egyrészt az a "30%" a valóságban kb. 3%, másrészt a fasiszták inkább azok, akik bármilyen fos műsort támogatnak, ha kellően balra húz, a kritizálóit pedig az antifa csürhe szokásos jelzőivel illetik.

"Ja és nincs homofób többség. Ezen médiatartalmak célközönsége a kiterjesztett nyugat, É-amerika, egész Európa, itt biza nincs homofób többség ha a teljes piacot nézzük." - Jaja, nyilván ezért bukik el kivétel nélkül az összes woke műsor és játék...

"Példa?" Az mond valamit, hogy "2. világháború"? Tudod, amikor az internacionalista komcsik lényegében hadat üzentek mindenkinek, aki kicsit is nacionalista volt?

"Tudom, én pedig tájékoztattalak, hogy szokás használni egyes számban a they/them-et, még akkor is, ha ismerni véled az adott személy nemét." - Na és? Itt nem erről volt szó, ahogy azt már bizonyítottam a készítők vallomása által. Tudom, hogy fáj az igazság, de ideje beismerni, hogy ezt buktad.

"Minden olvasónak elég tudni, hogy itt zsidóztál egyet és azt hiszed, hogy a teljes nyugatot valami zsidó háttérhatalom irányítja. De nem vagy náci, ugye?" - Ha az igazság kimondása "zsidózás", akkor persze... Amúgy Godwin törvénye üdvözletét küldi. Ha pedig nem vagy tisztában azzal, hogy kik irányítják a háttérből nagyjából az összes kúrmányt, az a saját szegénységi bizonyítványod.

"Csak azért, mert egy kisebbség reprezentálva van, a többség nincs elnyomva." - Szerencse, hogy nem is írtam ilyet...

"Kettő, na, akkor a nagy stúdiók hogyan élnek meg, ha nem a piacból? itt is van valami antiszemita összeesküvésed?" - Inkább szemita lenne, nem? Nyugodtan nézd meg, kik az ilyen vállalatok legnagyobb pénzelői, ha nem hiszed... És nyilván nem hiszed, mert azt gondolod, hogy a dollár-százmilliós veszteségeket termelő filmjeikből élnek meg... xD

"Attól, hogy a fizum dupláját elköltöm, nem megyek a csőd fele, csak be kell hoznom a mínuszt. Nem egyből a csőd jön egy kis veszteség után :D főleg nem egy ekkora cégnél." - Nyilván nem "egyből jön" a csőd, ha vannak tartalékaid és mások is pénzelnek... De ettől függetlenül rohamosan közeledik. Úgy azért elég nehéz "behozni a mínuszt", ha a végtelenségig csak veszteséget termelsz.

"És semmi más nem történt eközben, csak ti nácik elfordultatok a diznitől? Tuti semmi más nem volt?" - De, az, hogy a nem nácik is elfordultak.

"Elküldted a rasszizmus jelentését. És? Hol írja, hogy kommunisták találták ki, és hol írja hogy ez valami fehérellenes zsidó összeesküvés?" - A kontextusból és az évszámokból elég egyértelmű. A "fehérellenes zsidó összeesküvés" része pedig a mai használatából látszik egyértelműen. Abból is, hogy kik használják, és abból is, hogy kik ellen. Lásd pl. az olyan kijelentéseket, hogy "a fehérekkel szembeni rasszizmus nem létezik, mert ők nem voltak elnyomva."

"Egy, mi az alapja?" - Mármint azon kívül, hogy egymás s3gglyukában matatnak és más, hasonlóan undorító dolgot művelnek?

"kettő, a viszolygás szinonímája az undor" - Érdekes, akkor miért javítottad ki korábban "viszolygásra", amikor én használtam az "undor" szót? Ha ugyanazt jelenti, akkor nem mindegy?

"Mielőtt belekötsz, ugyanez az arány meg kellett hogy legyen az előző generációkban, csak elnyomással, üldöztetéssel halálba kergették őket vagy titkolózásba." - Egyrészt a teljes felnőtt lakosságban összesen 10%-ot írnak ferdének, másrészt ez csak Amcsisztán, ami Európánál sokkal langyosabb. Itt konkrétan a kontinens keleti felén alig létező dolog a homokozás, a többi ferdültségről nem is beszélve.

"Tükröd van otthon? :D Megtanítalak magyarul: arra céloztam, hogy te sem bizonyítottál semmit" - Mert nem kértél addig semmit, mert nyilván nem volt szükséges, mivel nem tettem olyan meredek állításokat, mint te. Amikről amúgy a linkedből is kiderült, hogy a fele sem volt igaz...

"Akkor erről ennyit, elég kevés a náci mindenhol, sci-fiben főleg." - Ez kamu, mert rendszeresen őket rakják be főgonosznak. Az egész SW konkrétan arról szól, hogy a szegény, elnyomott lázadók a gonosz német rohamsisakos Birodalom ellen harcolnak. Amúgy a rajongókat nézve is elég sok a jobboldali (vagy, ahogy te hívod őket, "náci"), úgyhogy ezt megint csak buktad.

"az Acolyte szervezett review bombingja, amit YouTube-on ismert nácik irányítottak" - Aha, akkor mégis csak van ott pár millió náczi xD Amúgy van rá bármiféle bizonyítékod, hogy tényleg ez történt? A megjelenés előtti értékelés pedig simán betudható annak, hogy az előzetest nagyon sokan megnézték, és a legtöbben (nagyon) utálták. Ezt konkrétan bizonyítja a YT-on a like/dislike arány. A Cringe of Power amúgy nem 7 fölött van, hanem alatta, és ezt is úgy, hogy az IMDB-n a kritikák többsége olyan, hogy "fájdalmas, 6/10" "borzalmas, 6/10" "unalmas, 6/10", tehát elég nagylelkűen osztályozták. Gyakorlatilag amit kapott, azt a látványra kapta, meg arra, hogy valamilyen szinten (távolról nézve) "Gyűrűk Urának" tűnik.

"Te most komolyan ránézel a scifi irodalomra és filmvilágra és valami hitlerita mocskot látsz, nem egy progresszív egyveleget?" - Érdekes, hogy az előbb még náci rajongók tömegeitől rettegtél, most meg már ezek eltűntek és csak a homokozókat érdekli az egész... xD

Az igazság az, hogy ott van pl. az SW, ami a 2000-es évek elejére a világ legismertebb "márkaneve" lett, és akkor még semmilyen szinten nem volt woke. Aztán jöttek az erős nők meg a fekák (és később a homokozók), és hirtelen "review bombing" (értsd megvetés és apátia) váltotta az egykori rajongást. De nézhetjük a klasszikus Asimov, C. Clarke, Kubrick, vagy pl. a Mátrix filmeket is, amik komolyak és komorak voltak, vagyis megint csak nyilván nem LMBTQP-k nézték. Az ilyen nézőket inkább a rom-com-ok és a sit-com-ok környékén kell keresned, őket ezek érdeklik.

szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

33: ""Példa?" Az mond valamit, hogy "2. világháború"? Tudod, amikor az internacionalista komcsik lényegében hadat üzentek mindenkinek, aki kicsit is nacionalista volt?"

Hm, ki üzent hadat kinek? Nem Hitler rohanta le elsőnek Lengyelországot, akinek előtte mellesleg engedték, hogy vigye Ausztriát és Csehországot?

Aki a fenti mondatot képes leírni, azt minimális mértékben sem lehet komolyan venni.

szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Egyrészt az a "30%" a valóságban kb. 3%, másrészt a fasiszták inkább azok, akik bármilyen fos műsort támogatnak, ha kellően balra húz, a kritizálóit pedig az antifa csürhe szokásos jelzőivel illetik."


A fasizmus jobboldali ideológia :D


[link]

És minden generáció ugyanolyan, csak az öregebbek nagyobb elnyomásban éltek/élnek.


"Jaja, nyilván ezért bukik el kivétel nélkül az összes woke műsor és játék..."


Melyik alternatív valóságban?


"Az mond valamit, hogy "2. világháború"? Tudod, amikor az internacionalista komcsik lényegében hadat üzentek mindenkinek, aki kicsit is nacionalista volt?"


xD


"Ha az igazság kimondása "zsidózás", akkor persze... Amúgy Godwin törvénye üdvözletét küldi. Ha pedig nem vagy tisztában azzal, hogy kik irányítják a háttérből nagyjából az összes kúrmányt, az a saját szegénységi bizonyítványod."


A bizonyítékot a háttérhatalomra meg a gój motorosok hozzák?


"Inkább szemita lenne, nem? Nyugodtan nézd meg, kik az ilyen vállalatok legnagyobb pénzelői, ha nem hiszed... És nyilván nem hiszed, mert azt gondolod, hogy a dollár-százmilliós veszteségeket termelő filmjeikből élnek meg... xD"


Mik ezek a veszteséges woke filmek? Megint, melyik alternatív valóságról beszélsz?


"Nyilván nem "egyből jön" a csőd, ha vannak tartalékaid és mások is pénzelnek... De ettől függetlenül rohamosan közeledik. Úgy azért elég nehéz "behozni a mínuszt", ha a végtelenségig csak veszteséget termelsz."


Mennyiben fogadunk, hogy nem lesz itt woke gazdasági összeomlás?


"De, az, hogy a nem nácik is elfordultak."


Hogyne.


"A kontextusból és az évszámokból elég egyértelmű. A "fehérellenes zsidó összeesküvés" része pedig a mai használatából látszik egyértelműen. Abból is, hogy kik használják, és abból is, hogy kik ellen."


Antirasszisták a rasszisták ellen, és akkor Marx óta minden kommunista összeesküvés? Elvégre az évszám alapján azóta minden újdonság akkor jön létre, amikor létezik a kommunizmus :D


"Mármint azon kívül, hogy egymás s3gglyukában matatnak és más, hasonlóan undorító dolgot művelnek?"


Az anál szex meleg kiváltság lenne, vagy mi?


"Érdekes, akkor miért javítottad ki korábban "viszolygásra", amikor én használtam az "undor" szót? Ha ugyanazt jelenti, akkor nem mindegy?"


Te nem tudtál az anyanyelveden, én csak segítettem.


"Egyrészt a teljes felnőtt lakosságban összesen 10%-ot írnak ferdének, másrészt ez csak Amcsisztán, ami Európánál sokkal langyosabb."


Tudom, ez is zsidó összeesküvés szerinted, de attól a szexualitás nem tanult dolog, így nem lehet egyikből sem többet kinevelni. A 30% a valós arányuk, evvan. Még nőhet is, ahogy egyre elfogadóbb a világ, nagyon helyesen.


" Itt konkrétan a kontinens keleti felén alig létező dolog a homokozás, a többi ferdültségről nem is beszélve."


Szerinted ennek lehet ahhoz köze, hogy itt több a náci meg egyéb fasiszta?


"Ez kamu, mert rendszeresen őket rakják be főgonosznak. "


Fogyaszókról beszéltem, nem szereplőkről.


"Amúgy a rajongókat nézve is elég sok a jobboldali (vagy, ahogy te hívod őket, "náci"), úgyhogy ezt megint csak buktad."


Ezt miből gondolod?


"Aha, akkor mégis csak van ott pár millió náczi xD "


Online turisták, akiknek csak az ideológiai háborújuk a fontos.


"Amúgy van rá bármiféle bizonyítékod, hogy tényleg ez történt? "


A rengeteg fasi youtuber, akik naponta ekézték és bátorították a nézőiket erre. Hogy minden "kritika" ugyanazon néhány pont körül forgott.


"A megjelenés előtti értékelés pedig simán betudható annak, hogy az előzetest nagyon sokan megnézték, és a legtöbben (nagyon) utálták."


Ahha, hogyne.


"A Cringe of Power amúgy nem 7 fölött van, hanem alatta, és ezt is úgy, hogy az IMDB-n a kritikák többsége olyan, hogy "fájdalmas, 6/10" "borzalmas, 6/10" "unalmas, 6/10", tehát elég nagylelkűen osztályozták."


6.9 jelenleg, hát tart még a fasi review bombing. Ezek a hihetetlenül pontos idézetek meg aztán meggyőztek :D


"Gyakorlatilag amit kapott, azt a látványra kapta, meg arra, hogy valamilyen szinten (távolról nézve) "Gyűrűk Urának" tűnik."


Hogyne.


"Érdekes, hogy az előbb még náci rajongók tömegeitől rettegtél, most meg már ezek eltűntek és csak a homokozókat érdekli az egész... xD"


Többször is írtam, hogy ezek nem rajongók, pont hogy turisták :D Na de hol a válasz? Te most komolyan ránézel a scifi irodalomra és filmvilágra és valami hitlerita mocskot látsz, nem egy progresszív egyveleget?


"Az igazság az, hogy ott van pl. az SW, ami a 2000-es évek elejére a világ legismertebb "márkaneve" lett, és akkor még semmilyen szinten nem volt woke."


Fekete karakter, fekete színész. Ez nagyon is woke még mindig és akkor is. A hozzád hasonlók miatt.


"Aztán jöttek az erős nők meg a fekák (és később a homokozók), és hirtelen "review bombing" (értsd megvetés és apátia) váltotta az egykori rajongást."


Ja, csak tovább kellett volna olvasnom xD Szóval fekete = woke, önálló nő = woke, LMBT = woke. Okés. Ja meg persze hatalmas nézettsége, amikre már kismillió sorozatot is berendeltek, mert csak pörgött az az új trilógia is :D


"De nézhetjük a klasszikus Asimov, C. Clarke, Kubrick, vagy pl. a Mátrix filmeket is, amik komolyak és komorak voltak, vagyis megint csak nyilván nem LMBTQP-k nézték."


A Mátrixban pl egy karakter azért nem volt transz, mert az akkori mittudomán milyen cégvezetés elkaszálta. Ahogy azt is elkaszálták azok a csúnya woke cégek, hogy az alien Ripley-je leszbi legyen, pedig annak indult :) Ja és plusz pont a pedofilozásért, ami remek egy jobbertől, a gyermekházasságok és egyéb nyalánkságok támogatójától :D


"Az ilyen nézőket inkább a rom-com-ok és a sit-com-ok környékén kell keresned, őket ezek érdeklik."


Meg a scifi, fantasy és még minden más, mert egyéne válogatja.

szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35: most, ahogy olvasom a válaszod, Clarke-ról eszembe jutott, hogy melegebb volt, mint egy olajradiátor, és hát némelyik regénye is tele van meleg motívumokkal. Ha ezt a Kroms nevű észreveszi... :D

Egyébként az első nyíltan homoszexuális kapcsolatot ábrázoló sci-fi novellát Theodore Sturgeon írta, E kettő kell neki címmel, és 1953-ban jelent meg. Ajjaj, micsoda fertő dúlt már akkor is...

szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!