Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij ki fogja lobbizni...

Zelenszkij ki fogja lobbizni a nyugaton hogy használhassa a nagy hatotavu nyugati fegyvereket orosz földön ? A nyugat mikor dönti el végre hogy komolyan le akarja győzni az oroszokat vagy csak meg akarja keseriteni az orosz győzelmet?

Figyelt kérdés

Ha 300 400 km mélyen precíziós csapásokat lehetne mérni az orosz infrastruktúrara komoly robbanó ereju eszközökkel nem pusztán drónokkal akor talán meg is lehetne nyerni ezt a háborút.

Talán Ukrajna azért is indított támadást Kurksz ellen hogy a nyugati vezetőket meggyőze hogy nincsenek vörös vonalak nekem ez az elmeletem.


Ha 300 400 km mélyen szét lehetne zúzni az orosz logisztikát azt már nehezen tudnak megoldani

Kurksz Belgorod és Rostov városok mind támadhatoak lennének.

És a nyugati rakéták sokkal pusztitobbak mint a mostani ukrán drónok..


Ha Ukrajna meg 2szer ennyi fegyvert kap és megengednek neki az orosz föld közvetlen támadását nyugati rakétákkal véglegesen le lehetne győzni ezt az orosz hadsereget.

A nyugat mégis tetovazik és mostmár csak a szólamok az erősek.

Meg most is valaki fel nyugaton ettől az orosz hadseregtol?



aug. 24. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A mostani állás szerint nem fogja kilobbizni, ha csak valami nem változik, pld az oroszok megtámadnak más országot is.
aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ki fél az orosz hadseregtől? A saját határát nem tudja megvédeni.
aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
A kettőt ne keverjük, attól még hogy saját határát nem tudja megvédeni meg atomnagyhatalom, nyilván saját országát nem akarja atommal bombázni.
aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mégse engedik hogy használja Ukrajna a nyugati eszközöket .én arra tippelek

Hogy vagy az atomtol fel a nyugat vagy hogy túlságosan Kína alá toljak az oroszokat .

USA nem szeretne egy egységes Kína Orosz katonai tömböt létrehozni az neki rossz lenne.


Amúgy donbaszban Ukrajna veszít Novorodovkat ma buktak egy 15 e város Pakrovsk előtt utolsó állomás és pár napig tartott nincs azon a fronton elég ukrán katona

aug. 24. 18:16
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra leszek kíváncsi az ukrán drongyartas mire lesz képes eddig is elég hosszútávú típusokat tudtak gyártani ma pedig mutattak egy új sugárhajtású drónt ami inkább már cirkáló rakéta .


Ilyen kis dolgot képes lehet tömegesen gyártani hadigazdagasag mellet és Oroszországba mélyen elvihetik a háborút .

Ha a nyugat nem adja oda az engedélyt a saját eszközeire lehet Ukrajna meg tudja oldani hazai gyartasbol.


Putyin narrativa hogy ez egy különleges katonai művelet kezd megbukni

aug. 24. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem fogja, idáig is nagyon fogheggyel adnak komolyabb cuccokat nekik.


"Talán Ukrajna azért is indított támadást Kurksz ellen hogy a nyugati vezetőket meggyőze hogy nincsenek vörös vonalak nekem ez az elmeletem."


Vagy mert a saját határukon belül nem bírják visszanyomni a ruszkikat, és ezzel próbálják a nyugatot még lenyűgözni, hogy nehogy véletlenül a pénzt, támogatást, satöbbit csökkentsék.

aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma több érdekes külföldi cikket is olvastam hogy állítólag "leleplezte a Kurkszki támadás hogy nincs orosz vörös vonal"


Zelenszkij is nyilatkozott mert ma van ukrán függetlenség napja hogy Putyin csak egy beteg venember aki a piros gombjaval ilyesztget de ők nem félnek tőle.

Egyre inkább úgy látom egyébként én is hogy még a taktikai atomfegyver használat is teljesen kizárt semmilyen hivatalos hatalom nem merne használni

Ez olyan mint a II vh alatt a német idegaz volt a németeknek több ezer tonna tüzérségi és legibombakban raktáron de Hitler meg 45 ben se hasznalta pedig Hitler nem volt teljesen eppelmeju .


Arra akarok kijukadni talán teljesen penzkidobas volt a 45 utáni összes atomfegyver legyártása triliardnyi dollárt húztak le a wcn

Épp elmével senki nem fog ilyet használni.

aug. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!