Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyar Trump-szimpatizánsként...

Magyar Trump-szimpatizánsként mit tehet az ember azért, hogy megforduljon a trend, amellyel Crazy Kamala kezd elhúzni tőle a közvéleménykutatások szerint?

Figyelt kérdés
A teljes magyar kormány Trump mellett áll. Miért nem szerveznek békemenetet Trump mellett? Vagy valami? Mi ez a bénultság?

aug. 24. 17:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10;


De tudom, csak néha eltévesztem, ha nincs rajtam a szemügém! 😔

aug. 24. 20:06
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként kit érdekel, hogy Orbán kit támogat és kit nem?

Jobb lenne, ha a "szuverenitás őrangyala" nem sértené más országok szuverenitását.

Egyébként is mindegy, hogy ki lenne az USA elnöke (bár már látszik, hogy Trump esélyei napról napra csökkennek), ugyanis az amerikai demokrácia nem enged olyan ámokfutást az elnöknek, mint amilyet Orbán csinál már 15 éve.


Democratic congressman: 'Fighting climate change IS patriotic!'

Rep. Maxwell Frost took aim at Donald Trump, saying patriotism isn't just a slogan on a hat, it's caring about the people in your country.

[link]

aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
látom itt sokan lábon kihordják az agyhalált.
aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 A sort magaddal kezdve?...
aug. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14: itt az agyhalott az aki csuklóig rágja a körmét az amerikai választásokon, mint te is.
aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azért az illiberalizmus, a Duginizmus jövője szempontjából nem elhanyagolható jelentőségű a amerikai emberünk sikere
aug. 28. 16:03
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

#15

Akkor megnyugodtam, mert engem csak annyira érdekel az amerikai választás, hogy minden körmöm ép.

Meg csak annyira érdekel, hogy ne egy Trump féle idióta vezesse a világ legnagyobb hatalmát.

Egy jóval kisebb Németország is kirobbantotta a II. VH-t amikor egy idióta szélsőjobboldali került hatalomra.


#16 Nincs jövője és realitása azoknak, amikre te is vágysz Orbánhoz hasonlóan.

aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17:


Oh 😔

aug. 28. 17:13
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

áá nem érdekel de azért rajtad van a fosás hogy ne trump 😂😂

oké 😂😂😂

aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Én inkább az idiotizmus ellenességet, és a háborúellenességet olvastam ki.

Egyébként Trump valóban egy idióta.

aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!