Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy Hitler még él?

Lehetséges, hogy Hitler még él?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy Dániába vagy Argentínába szükött, ott pedig a nécik a legújabb orvosi kísérletekkel valahogy életben tartották?
aug. 22. 18:47
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Aha... Nyilván kipublikálják ide a Gyakorira, hogy van nekik. Titkos fedett had műveletekről hallottál már?
szept. 6. 14:31
 32/52 anonim ***** válasza:
53%

A reinkarnációja él.


[link]

szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 Kroms ***** válasza:
29%
A szívünkben mindenképpen. A sors iróniája, hogy a gyűlölői (és ellenségei) nevét pár évtized múlva már senki nem fogja ismerni, de az övét még 1000 év múlva is mindenki emlegetni fogja.
szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Pfffft.... Nem nácista emberek gyűjtőhejének szántam a fórumot, hanem történelmi tényekre voltam kiváncsi !!!!
szept. 6. 23:29
 35/52 anonim ***** válasza:
50%

#34

Pedig csak neonácik írnak ki ilyen kérdéseket, te is az lehetsz. Ha valóban csak a "történelmi tényekre" lennél kíváncsi akkor nem ilyen reménykedően kérdeztél volna rá hogy Hitler 135 évesen még életben van-e 😂

szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Hogyne... Mint említettem, sikerült a tényeket és a názi orvos tudomány eredményeit, és a technologia eredményeit figyelmen kívül hagyni neked is... Most játszottama Wolfenstein játékok új verziójával, abban elég sok betekintést engednek, mi is lehetett a háttérben ... Rassziszt emberek véleménye nemérdekel
szept. 7. 19:57
 37/52 A kérdező kommentje:
Egyébként sem reménykedve kérdeztem rá. Ha még él, akkor el kell kapni és el kell itélni. Feleljen a tettidért. Valósuzínűleg most is figyel és lesi az alkalmat, mikor tudja magához ragadni a 6almat.
szept. 7. 19:59
 38/52 anonim ***** válasza:
62%
Mit kínlódtok ezen a kérdésen 3 hete?
szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 Kroms ***** válasza:
54%

#37

Miért kéne elítélni? Mert megpróbálta megállítani a terjeszkedő kommunizmust? És miért amiatt aggódsz, hogy "lesi az alkalmat, mikor tudja magához ragadni a 6almat", miközben jelenleg (ismét) a világ első számú problémája amúgy pont az, hogy rohamosan sodródik a legtöbb állam a komcsizmus felé?

szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Mert a rosszakat el kell itélni!
szept. 12. 01:21
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!