Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU szerint orosz/belarusz...

Az EU szerint orosz/belarusz migráns rossz, afrikai/közel-keleti jó. Egyetértesz?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A legjobb lenne ha senki se jönne ide mint bevándorló, csak röhej hogy az EU az oroszok miatt sikítófrászt kapnak hogy jönnek, de azért is visítanak hogy a szír, afgán afrikaiakat nem engedjük be.

Mi a véleményed? Szerinted melyik a "jobb" ha "választhatnál"?


aug. 20. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem afrikaiak ne jöjjenek ide, oroszok meg jöhetnek, ha mondjuk dolgozni akarnak vagy tudom is én. Az, hogy mi ide kémeket engedünk be meg hülyeség, ha Oroszország kémet akarna az EU -ba küldeni, nem hinném, hogy Magyarországon keresztül tenné meg. Meg szerintem felesleges abból a pár száz oroszból ügyet csinálni, főleg úgy, hogy közben az EU -ban tartózkodó illegális bevándorlók száma több millió. Tehát a felvetésed igaz.
aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#7 ja, a szovjet (nem keresztény) "kultúrából" származók csak lebombázbak, rakétáznak, gulágra visznek, megszállnak, andrássy út 60-ba visznek fekete autóval... tapasztaltuk 50+ évig. Ukránok most is tapasztalják


#8 azok mennek oda ahol sokkal többet kereshetnek, usa-ba, svájcba, németországba, stb. Ide nem az "agysebészek" fognak jönni, hanem az alja.

aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!