Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A franciák végül belátták,...

A franciák végül belátták, hogy nincs még elég afrikai náluk?

Figyelt kérdés
Győzött a radikális baloldal.
júl. 7. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Az a párt kb olyan hülyén néz ki, mint a focicsapatuk.

Szánalmas, még,hogy Napóleon országa.


Valószínűleg, a liberális propagandisták aktiválták magukat, meg elkezdték a sok migránst mozgósítani.

júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez most jó vagy rossz?

(Tisza párti vagyok)

júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ez most jó vagy rossz?"

Elején azt gondoltam, hogy rossz. De aztán rájöttem, hogy nagyon nem kedvelem a franciákat, hát ássák csak tovább a saját sírjukat :D

júl. 7. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Jó úton haladnak, csak így tovább. Pusztítsák csak el azt a szemét országot, ártott már eleget.
júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

#3 Még nem állnak annyira rosszul ami kijózanítaná őket, hogy másképp döntsenek - vagy már annyira rossz a helyzet, hogy azok szavaznak akiket behoztak és már esélye sincs a helyzet javításának. Ez majd eldől.

Most legalább már LePen pártja is ott lesz a parlamentben, végre nem tudják majd a médiában úgy démonizálni őket ahogy eddig és ha a mostani balos győzelem miatt még rosszabb lesz a helyzet az országban akkor az segíthet LePennek majd a következő elnökválasztáson 2025-ben. Mivel Franciaország prezidenciális köztársaság, az ország vezetője valójában a köztársasági elnök, a kormány csak mérsékelt hatáskörrel rendelkezik, a döntéseit kell végrehajtaniuk.

júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
A magyarok végül belátták, hogy nincs elég román, szerb, ukrán náluk?
júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem már olyanokat is elfelejtettek, mint a 2015-ös charlie hebdo támadások.

Ha meg a Le Pen-ék nyertek volna nagy fölénnyel, valószínű a mamulukok meg a ratyik felperzselik a gallokat.

júl. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6# te melyik álomvilágban élsz? Ezeknek nyugat eu a célpont, nem a legalja csóró m.o.
júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

A sok hülye, ranulatlan magyar még mindig nem érti hogy a franciák így is 5x jobban élnek mint a magyarok.


A pöcegödör aljáról ugatnak a franciákra miközben nekünk pl a magyarság 10-15%-a szegény roma aki nyomortelepeken él.

júl. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!