Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miert gondolja nagyon sok...

Miert gondolja nagyon sok ember kb. csak itthon, hogy Oroszorszag a szegeny aldozat, Ukrajna meg a tamado?

Figyelt kérdés

Mas EU tagallam szinte 90% ha nem tobb elismeri Oroszo.-t mint tamado fel. De mi, mint nem csak kormany, hanem emberek is azt gondoljak. Szamomra ez felfoghatatlan. Oroszorszag kezdte a habourut. Elvileg arra hivatkozva, hogy valami nemtom szekta az ottbeli ukran oroszokat zaklattak ugymond es putyin jott ezzel a "cimmel" mint hos, hogy megmenti oket, es letamadta oket.


Aztan ott van a a Crimea sziget ami megint Ukrajnahoz tartozik. De abbol is balhet csinalt Putyin.


De meg mindig Oroszorszag a beket akaro, es teremto szegeny orszag, aki gyermekkorhazakat bombaz le.


Es ez szinte csak a magyarok fejeben van meg a kormany fejeben. Nem ertem ezt hogy gondoljatok? Igen van tortenelem. Akkor mi is a roman-magyarokat meszaroljuk menjunk? Tamadjuk le Romaniat eloszor, majd Ukrajnat, majd Szerbiat, majd egesz eszak balkan egy reszet, Ausztria egeszet, lehet sorolni. A jelen van, nem a mult. Nem ertem ezt hogy nem fogja fel 10 magyarbol 0.01



aug. 20. 09:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
31%

"Ezzel csak 2 gond van:"



Nem, ezzel semmi gond nincs, felesleges volt a mentális gimnasztika.

aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Olvasni, latni, tapasztalni teljesen mas. En nem szeretek olvasni random oldalakrol, hanem hiteles forrasokbol, de azt sem tudja az ember mennyire az. En nem voltam ott sem, nem vagyok ukran sem orosz, szerintem te sem es mindegyik illik rad is.


Az egyik hirportal azt mondja Putin nepirtast vegzett Donbasban denacifikazni, megtisztitani akarta a teruletet. Es ezt nyomta a mediaban Putyin, amit mondjuk elhiszek.


De ahhoz kellenenek tobb egy kulsos, orosz nemzetisegu szemtanuk akik ezt elaruljak bizonyitekkal, hitelesen, a mediat tobbszorosen mutatva, kulonbozo hirforrasokkal amiket leadnak mint pl itthon M1, ATV, HirTV, ECHO TV(tudom megszunt) (tudom a ketto ellenseges, de tegyuk fel ebben egyetertenek) es ugyanazokat a szovegeket nyomjak propagandat mint itthon a Kossuth TV/Radio (elnezest Fideszesek de tegyuk fel ATV es KossuthTV egyetert egyvalamiben) es bevallalva, nevvel, datummal a TV-ben. Kulonbozo helyszineken.


Ennek hinnek. Egyedul ennek. De orultek lennenek, es lehet nem is tudjak elerni a kulso vilagot, sehogy, legalabbis internettel. Hogy menekulve, azt nem tudom, de lehet az is necces.

aug. 20. 13:02
 23/32 Senior Séf ***** válasza:
51%
Folyamatosan ömlik dicső vezérünk propagandaszövege.
aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
29%
Hogy miért gondolja: mert így van 😁😁 aki nem így gondolja az libernyak
aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
66%

Kedves Kérdező!


Nem lehet objektív választ várnod. Az ország kétfelé szakadt. Két nagy buborék van. Orbán-párti és ellenzéki.

Az ellenzéki is oszlik többfelé. Van elvi ellenzéki és Magyart követő. A Magyarkövetők is kétfelé oszlanak legalább: aki bedőlt Magyarnak és van, aki tudja, hogy Magyar orbán2.

Mindenki egy buborékban él és a saját információit tartja helyesnek és elöljáróit igaznak.

Hiába sorolsz mégúgy helyes információkat is, ha letagadják, hazugnak mondják, jobb esetben hiszik.

aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%

Dombasz emlékszik.

Az ukrán államfő az orosz származású emberek csontjait akarta eltöretni.


Vagy amikor az Irina kutyákhpz hasonlította a magyarokat.


Őszintén, ezek téged nem zavarnak, kedves kérdező?

aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
52%
Mert így van.
aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Olyan mint a covid oltás.

Szakemberek állították, hogy jó és szükséges, miközben más szakemberek állították, hogy nem jó és veszélyes. Te nem tudod, hogy melyik igaz, valami miatt egyik állítást fogadod el.

aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
15%

Hogy összegyűlt itt a vadpajtik kommentszekciója!

A rogáni propaganda agymosása, és hogy nagy vezérünk lassan ki sem látszik Putyin tetszőleges testrészéből - na ez az oka.

aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
21%
29: a nyugat kb 1/3-a azt vallja hogy "oroszország az áldozat", a harmadik világ pedig csak ezt vallja. ide is a rogáni propaganda jutott el?
aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!