Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elmennél e Észak Koreában...

Elmennél e Észak Koreában kicsit kirándulgatni ide - oda, csak úgy kedvtelésből?

Figyelt kérdés

aug. 13. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jah megneznem hogy milyen, de hogy jön ehhez a Feri?
aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ki tudja, mi lesz, még a végén ott tartanak, mert csúnyán néztél valakire.
aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem, es aljas ocsmany embernek tartok mindenkit, aki katasztrofa turistaskodni megy E. Koreaban es ezzel penzeli az elnyomo, gyilkos rezsimet.
aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az megy oda aki nem tanult a történelemből, nem tudja mi történik ott valójában és vagy katasztrófa turistának menne vagy provokálni a rendszert, vagy épp kiszolgálni, mert tetszik neki a haverkodás egy diktátorral.

Okulni kellene azok esetéből akik félvállról vették az észak-koreai diktatúrát és hamar valamelyik börtönében találták magukat.

aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Most is vannak ártatlan nyugatiak, akiket Putyin vagy Lukasenka koholt vádakkal letartóztat, hogy aztán cserealapnak használja őket. Észak-Korea is egy olyan ország, ahol történhetnek váratlan dolgok az emberrel...


De akár politikai sakkjátszma nélkül is, ha nem tudom kontrollálni a viselkedésem, és véletlenül elröhögöm magam valamelyik Szent Kim szobra előtt, abból is lehet bajom.

aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy folyamatosan azon parázzak, melyik mozdulatommal, szemrebbenésemmel sértem meg a rendszert? Kösz, nem. Ha téged vonz ez a komcsi vibe, menjél el akármelyik posztszovjet országba, annyira már mindegyik konszolidálódott, hogy egy kis időt el lehessen tölteni ott problémák nélkül.
aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki odamegy, SEMMIT nem láthat csak úgy, a maga akaratából! Egy esetleg két kisérőt kap, minden lépését ellenőrzik, minden KIM első elnökkel kapcsolatos emléket nézzen meg. Múzeum csak arról szól, mint minden más. Kinai turistáknak való látvány. És nem mehetsz vidékre, nem mehetsz nyomorúságos körülmények között élők közé, egyáltalán a valódi élethez ott semmi közöd. Senkivel nem állhatsz szóba, csak az őrzőiddel. Akik persze titkosrendőrök. HÁT kell ez neked?
szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sok helyre elmennék, ahova nem lehet, vagy nem merek, mert óvatos vagyok.

Észak-Koreába is, Afganisztánba is, a Kongó-medencébe is, Közép-Amerikába is.

szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!