Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajnában tényleg nem szabad...

X0 kérdése:

Ukrajnában tényleg nem szabad a békéért imádkozni, csak a győzelemért? Ha igen mi jár érte?

Figyelt kérdés
Már nem tudom, hogy a TV-ben hallottam vagy a weben olvastam. Mivel a győzelemért szabad imádkozni, így nem valami radikális istentagadó áll mögötte, aki betiltotta az imádkozást, hanem valami fanatikus háborúpárti diktátor, akit akár Kim-nek is nevezhetünk. Remélem csak rémhír volt. Ha igaz, mi jár érte? Mondjuk a korrupció meg a diktatúra miatt már eddig is Észak-Korea volt.

aug. 12. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Sd hc
aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem mondom, van bőr a pofádon, kérdező.
aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es: az mit jelent?

2-es: konkrétan mi is a probléma? Mi nem úgy van?

aug. 12. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészt valótlanságot állítasz.

Másrészt az egész kérdésed megfogalmazása orosz propaganda. Ukrajnát hasonlítod Észak-Koreához, mikor Putyin haverod futkos oda rendszeresen fegyverekért?

aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es: mi a valótlanság? Ja és nem mondtam, hogy Oroszország nem olyan mint Észak-Korea. Én is tudom hogy az is olyan.
aug. 12. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem tudod hol hallottad akkor ne tegyél fel olyan kérdést aminek semmi valóság alapja nincs.
aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Igen, tényleg. Elhurcolják.
aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es: köszi a választ, hasznos, hova? Ugye egy 80 éves nénit nem soroznak be...
aug. 12. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
10: a pincédbe.
aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha csak rajta múlna a győzelem, lehet menne sorozás nélkül,is.
aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!