Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit vársz Trumptól, ha veszít...

Mit vársz Trumptól, ha veszít a következő elnökválasztáson? Elismeri a másik jelölt győzelmét, gratulál neki és békésen visszavonul, vagy választási csalásokat kiált, megkérdőjelezi a választás eredményét és polgárháborús helyzetbe hozza az USA-t?

Figyelt kérdés

aug. 12. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Gratulál és elismeri hogy veszteséget szenvedett. Békésen visszavonul golfozni.
Nem ismeri el a veszteségét. Minden törvényes és esetleg törvényen kívüli eszközt megpróbál bevetni hogy hatalomba kerüljön.
Más, kifejtem.
23 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogja elismerni a vereséget, és törvényes kereteken belül biztosan minden eszközt be vet majd amit csak, de nem gondolom azt, hogy olyasmire is vetemedne a törvénybe ütközik, szerintem már járt eleget a bíróságra.
aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Azért ironikus és elgondolkodtató, hogy már nyíltan le van sakkorzva, hogy ki fog nyerni.
aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen mint Clintonné idején, akkor is levolt csak valahogy a választók nem így gondolták. Ilyen a demokrácia...

Ha akkor veszít Trump ismét ment volna a csalásos összeesküvéses lázadás szítás. El is ismerte akkor.

aug. 12. 13:54
 4/15 anonim válasza:
90%
Szerintem balhét csinál
aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Milyen szó az, hogy levolt?
aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Szokásos jobb oldali balhé lesz. Csak ők nem a foci ultrákat küldik mint a fityesz hanem a vidéki fegyveres suttyókat.
aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
6 a Pestiek szerint az USA is Washingtonból meg a vidékböl áll? :DDD
aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Tök mindegy, úgyis sitten lesz, majd a rab társainak panaszkodhat.
aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Majd a sok alkesz, fegyverbzi suttyó rednek megint megtámasja a capitoliumot mint 2021-ben és akik közül többüket sittre vágták, miközben trumpli jót röhög a markába.
aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 readymix ***** válasza:
100%
Nem fogja elismertni, mert a gyenge emberi kvalitásai miatt nem képes erre. Max. akkor, ha jelentősen nagy különbség lenne a választási eredményben az ő hátrányára. Ebben az emberben nincs belátás és kóros hazudozó, ami hasonlít a kleptomániához. A delikvens nem érzi a tette mibenlétét, ahogy Trump is kényszeresen hazudik. Ha jelentős a tét, mint most az elnöklés megkaparintása, a viselkedés lehet akár gusztustalan is pl. a gúnyolódás, vádaskodás, kreált okok alapján történő megalázás, a versenyhez méltatlan módon a mindenáron való bizonygatása annak, hogy én vagyok a legjobb, a legokosabb, te meg egy senki fostarisznya vagy stb. Undorító, ahogy Trump meglovagolja Kamala származását, nem először (lásd Obama esetében is). Trumpnak Amerika nem más csupán üzleti vállalkozás, ugyanakkor no társadalom, no etika, no törvényesség, no környezetvédelem, no szegénység (honnan is tudná, hogy mi az?), no alázat a tudás és ismeretek irányába stb. Nemcsak Amerikának, de jaj Európának és Mo.-nak is, ha ő újra bekerül a Fehér Házba.
aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!