Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol van a rengeteg sok migráns?

Hol van a rengeteg sok migráns?

Figyelt kérdés
Párizsban van a maratoni futás,és 2 nap alatt csak fehéreket látni a pálya szélén,több tíz Km hosszan.Rengeteg ember van kint,és sehol nincsenek arabok vagy afrikaiak.
aug. 11. 10:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

"rend és béke van, mint ahogy közbiztonság is van amint látható"


Oké, akkor az összes problémás migránst Franciaországba kell költöztetni, mert ők nyilvánvalóan ismerik a sikeres integráció titkát!


Ostoba troll...

aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem irreveláns, ugyanis ezek vallási, faji, kulturális és ideológiai különbségek miatt vannak. Aki azt mondja, hogy irreveláns, az továbbra is csak azt mutatja, hogy faj- és népáruló, mint ahogy a kedves kérdező is az.


Én voltam Párizsba néhányszor. Nincs rend. Annak ellenére sem, hogy a fehérek már be sem járnak a no-go zónákba. Párizsi rendőr ismerős mesélte, hogy a no go zónákba már ők sem mehetnek be, az a felsőbb utasítás, hogy majd lerendezik egymás között.

aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
21%

Sehol. Mivel ez az egész kizárólag magyar állami propaganda. Sehol máshol nem hallottam, hogy Nyugaton milyen sok a migráns, kizárólag a magyar közmédiában.

Ausztria fővárosában élek 3 éve, és a helyi 2 generációs törökökön kívül semmilyen migráns nincsen itt sem. De azok mind rendes dolgozó törökök, akik anyanyelvi szinten beszélnek németül.

aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

:D :D :D :D


Ha szarkazmus volt, jót nevettem.

aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%

kérdező, az 1. válaszoló nem hazudik.

még áprilisban elkezdték kipakolni őket:

[link]

de a euronews witness műsorban egy hosszabb műsorban taglalta hogy pl a kolisokat is kirakták

aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15 50 embert?egy Párizsban?nem sül le a pofádról a bőr?

#12 a Németországban élő többmilliós török kisebbség cáfol.Vagyis a tények,nem pedig én.

#11 értelmes dolgot írj.Párizsban nincsenek zavargások, rendben működik a város amint azt láthattad is a tévében.

aug. 11. 20:29
 17/24 anonim ***** válasza:
60%

na jó, te vagy troll vagy, vagy pedig hülye.

bár szerintem a hülye troll a helyes válasz.

aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#17 megsérdődtél mert érvek által lettél cáfolva.
aug. 11. 20:37
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
érvek? hol? a fröcsögésed nem érv :D
aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Hol van a rengeteg sok migráns?"


Befeküdtek az ágy alá!

aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!