Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Irán, hogy tudná megtámadni...

Irán, hogy tudná megtámadni Izraelt, ha ott van köztük Irak, Libia és Sziria? Akkor ezek közül legalább 1 országnak még csatlakozni kellene a háborúhoz? Ez már világháború lenne?

Figyelt kérdés

aug. 6. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Rakétákkal. Illetve a proxy szervezetei útján (Hezbollah, Hamasz, húszik)
aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De, ha rakétázik, az is egy másik ország területein keresztül zajlik, ha a másik ország, legalább 1 ország ezt hagyja, akkor már 3 ország háborúja lesz ez minimum.
aug. 6. 10:25
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Miért az USA hogy támadta meg Irakot, Afganisztánt, Vietnámot, stb?
aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy támadta meg az USA Irakot, Afganisztánt, Vietnámot st? De, hogy ennek mi köze van a jelenlegi helyzethez, azt végképp nem értem.
aug. 6. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Miért szerinted az USA szomszédos azokkal az országokkal?
aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem Irán és Izrael háborúja érdekel. Nincs véleményem az USA-ról.
aug. 6. 10:47
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Nem baj kérdező, a te álláspontod sem érdekli a világot. Vagyis mindegy mit tudsz, a dolgok nem úgy történnek.

Az USA egyébként szimplán odament. Nem egyedül. És nem lett világháború. A világháború nem azt jelenti, hogy egy térségben többen háborúznak. Sőt még akkor se az, ha még többen hozzászólnak, sőt, dühösek.

A szóban forgó két ország mindketteje agresszív, beképzelt és kevéssé törődik a világ véleményével. És utálják egymást. Ennyi elég is.

aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem baj, mivel, hogy lenne már egy szimpla kérdésből, bármilyen baj is? Hiszen, nekem kérdésem van, nem álláspontom. És a kérdés, semennyire sem az USA-ról szól, hanem Irán és Izrael háborújáról.

Megköszönöm, ha nem esik több szó az USA-ról, főleg, ha nem baj.

aug. 6. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
És Líbiát mégis hogy sikerült neked Izrael és Irán közé betájolnod?
aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elnézésed kérem a tévedésemért, elismerem, hogy igazad van, hibáztam Libanont szerettem volna irni, Libia helyett.

Nagyon szépen köszönöm, hogy kijavitottál.

aug. 6. 11:24
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!