Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország vagy Ukrajna...

Oroszország vagy Ukrajna mellett állnál ki?

Figyelt kérdés
Melyik a szimpatikusabb?
aug. 5. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Egyik sem annyira szimpatikus, de inkább Ukrajna.

De semmi jó nem jött még kelet felől.

aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
egyik se, nyugodtan öljék egymást ahogy csak jólesik nekik.
aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Milyen hülye kérdés ez, hogy "szimpatikus"? A politikának mocsok kevés köze van a szimpátiához.
aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen Oroszország.
aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Egyetértek a 3-as válaszolóval.

Külpolitikailag támogatom Oroszországot, nem tartom hosszú távon jó útnak vagy megoldásnak az egypólusú világrendet. Olyan ez mint a piac, kell hogy legyen verseny, nem jó ha valakinek monopol helyzete van. Oroszország és Kína is többpólusú világot szeretne több, hasonló erejű nagyhatalommal, én ebben látom a jövőt.

Ugyanakkor egyik keleti belpolitikával sem értek egyet, sőt, egyenesen elutasítom őket. De Ukrajna sem arról híres hogy támogatná a kisebbségeket, vagy a szabadságjogokat. A nyugati értékrendeket sokkal életképesebbnek látom, igaz, azokal kapcsolatban is vannak fenntartásaim.

Olyan liberális ország szerintem nem is létezik, ami az én belpolitikai, társadalmi, gazdasági igényeimnek megfelelne, de a keleti diktatúrák állnak ettől a legtávolabb.

aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Oroszország háborút indított, rengeteg ártatlan áldozat ês az infláció szerinted?
aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
Oroszországgal semmi bajom csak a háborúpárti politikusaikkal van.
aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Csak is Ukrajna. Annak idején minket is megtámadtak a törökök, megkérdeztek volna a környező országokat ki mellett állnának ki???
aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem támadtak meg a törökök. Szabad áthaladást kértek.
aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

Nekem egy csinos nő szimpatikus, főleg ha okos is.

Háborúra ez a jelző annyi, mintha azt kérdeznéd, vajon a méz vídiával már megfúrható?

De visszakérdezek. Neked szóba jön, hogy szimpatikus-e, aki ki akar végezni. Mert ha igen, mindent értek.

aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!