Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a bizonyíték arra, hogy az...

Mi a bizonyíték arra, hogy az algír boxolónő XY-kromoszómákkal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Eddig az internet csak annyit mondott hogy valami orosz csóka, aki a korábbi vizsgálatot vezette mondta azt, hogy Imane XY kromoszómákkal rendelkezik, viszont semmi bizonyítékot nem fűzött hozzá, pusztán kijelentette.

Ezen felül semmi érdemleges bizonyítékot nem hozott fel az internet, és az sem segít, hogy Imane maga nem erősíti meg azt, hogy XY-kromoszómája lenne.


aug. 2. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Csak rá kell nézni a farkára, ami nincs is.
aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

"Ez egy felfújtt fidezses faaaaszság, te meg tolod tovább a baromságukat.


Nálunk okosabb szakértők megvizsgálták és eldöntötték.


Szóvval büdös fidezsparasztok, kár okoskodni tovább."


Hát Én a mai nap Facebook Reels-en rengeteg olasz, amerikai, magyar oldalon-csoportban láttam erről mémeket. Ha f*szság, ha nem, szerinted a porbafingó O1G-nek van akkora hatalma, hogy az egész internetet felbuzdítsa erről szóló mémgyártásra? Szerintem a legtöbb mém készítője azt sem tudja mi az a Fidesz.

aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Ne haragudj, matematikus vagyok, ha nincs komplett látható, visszaellenőrízhető bizonyíték, addig a tétel nem igaz, csak egy sejtés.
aug. 2. 21:30
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Drága kérdező, ha te matematikus lennél, akkor nem itt tennél fel áltudományos fszságról kérdéseket, hanem képes lennél értelmes embert megkülönböztetni a dilinyóstól.

Ez nem sikerült neked.

Szóval ejtsük kérlek azt a matematikus vagyok teóriát, mert csak lejáratod magad vele.

aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

“Nálunk okosabb szakértők megvizsgálták és eldöntötték”

Utoljára meg nálunk okosabbak azt döntötték el, hogy nem indulhat. Ez többek között a “”nálunk okosabbak””kal szembeni bizalmatlanság eredménye, mert senki nem hiszi el, hogy LMBTQ kérdésben szakmai döntések születnek, s erre a bizalmatlanságra rászolgáltak.

aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Semmi.


Most jobboldalon úgy állítják be, mintha az érzékenyített IOC felülbírálná az IBA szakmailag megalapozott döntését, holott az IOC régóta nagy ívben sz*rik az IBA-ra, nem véletlen, hogy a selejtezőhöz semmi közük, és az IOC égisze alatt rendezték. Saját magukból csinálnának hülyét, ha gondolkodás nélkül elfogadnák az általuk meghozott szankciót.

aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
4: Mi meg azt sejtjük, hogy agymosott vagy.
aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#8 Miért gondolod így? Azért, mert nem vagyok hajlandó elhinni, hogy egy orosz ember, miután a fent említett algír boxolónő elverte az orosz boxolónőt, ilyen kijelentést tesz, de - ami még fontosabb - metodológia ismertetése, laboreredmények, orvosi vizsgálatok közzététele nélkül?

Ha azt mondom a szúnyog hüllő (és csak így..), akkor az már ténynek számít, ugye?

aug. 2. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Akkora ádámcsutkája van mint a zorbán feje...
aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy orosz mondja az kb olyan mint mikor nyugaton egy bizottság kiállít egy igazolást majd közjegyzővel hitelesíti. Orosz ember sohasem hazudik és sohasem téved, mert olyat nem mond ki amiben nem biztos.
aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!