Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem vicc ez az...

Csak szerintem vicc ez az egész 2024-es Párizsi olimpia így Oroszország nélkül? Ennyi erővel a NATO minden tagországát is ki lehetne zárni.

Figyelt kérdés

Oroszország minden olimpián rengeteg aranyérmet szerez, az orosz élsportolók kizárásával, nem veszíti el komolyságát és értékét az egész?

Tehát, tegyük fel nem te vagy a legjobb valamiben, hanem az orosz riválisod, de őt kizárták a versenyről egy mondvacsinált politikai indok miatt, akkor az arany érem amit te nyersz, az valójában nem egy kiérdemelt aranyérem. Hiszen nem te vagy a legjobb.


Közben meg nézzünk az érem másik oldalára. Oroszország speciális katonai hadműveletének oka - ami miatt kizárták az olimpiáról - az a NATO agresszív terjeszkedése elleni szükséges kényszerlépés volt. Tehát akkor, ennyi erővel minden NATO tagállamot ki lehetne zárni, hiszen bizonyos értelemben a NATO a háborús bűnös, a NATO nélkül sosem robbant volna ki a háború, ha nem tartott volna jogtalan igényt Ukrajnára.


Csak én érzem úgy ezek után, hogy ez az olimpia így már bohózat? Ez is elvesztette az eredeti értelmét, a versenyt, a sportot, az érdemet. Már ez is csak a pénzről szól?


júl. 30. 20:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Ez vicc.
júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Rendezhetnétek Budapesten egy Olimpiát, ahol olyan kiválóbbnál, kiválóbb sportországok lehetnének meghivva, mint Belarusz, Ruszkiána, vagy épp Észak-Kórea, igazán nemes gesztus lenne tőletek, csak előtte ne feledjétek el lezárni a határokat.
júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Putyinista troll. Undorító.
júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak vicc.
júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

A kérdés valóban vicc.

Szerintem beszélhetnénk akár a putyini állami doppingprogramról is.

Ja, és HÁBORÚ, kedves kérdező. Amiben több százezren meghalnak, az HÁBORÚ, barátocskám, annak az a neve, akármivel is mérgezi az agyad helyét a putyinista média. HÁBORÚ.

júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Igen, vicc. Bezzeg amikor az USA pusztít, akkor van egy-két tüntike és csókolom.
júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
Ugye ez azt jelenti, hogy az Olimpia végére, kilépünk mindenhonnan is?
júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%

#5 És egy úszónak vagy tornásznak mi köze a háborúhoz? Sportolók karrierjét tesszük tönkre, csak mert egy nem normális ember háborúzni akar. Ez egyáltalán nem fair azokkal a sportolókkal szemben, akik sportteljesítménye indokolttá tenné az olimpiai részvételüket.

Aki doppingol, azt ki kell zárni, aki sportszerűen akar versenyezni, azt meg oda kell engedni a rajthoz.

júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
A kérdezőnek igaza van. A nyugati ember bár inkább szánalmas mint vicces.
júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
2es vagyok, sajnos nem tudom javitani a hozzászólásomat, igy most korrigálnám, mivel olvasom az EUs külügyminiszterek nyilatkozatait a magyar ruszkikártyákról, szal' lehet, hogy nem is kell lezárnotok a határokat, mert az összes szomszéd megteszi ezt :D
júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!