Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Finnország, Svédország vagy...

Finnország, Svédország vagy Norvégia a jobb hely?

Figyelt kérdés
Vonzóak számomra ezek az északi, hideg országok. Gazdaságilag, társadalmilag, politikailag melyik a jobb ezek közül? Hova lenne érdemes kiköltözni vagy esetleg csak elutazni?

júl. 28. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
na na na, na… norvegia is tele van aljaneppel. Rengeteg arab, azok lusta semmirekellok, meloban is csak takareklangon egnek, es baromi rasszistak ugy hogy ok sem “bennszulottek”, rengeteg ember van afrikabol is de azokkal mondjuk csak jo tapasztalataim vannak, de azert a higeniai szokasuk hagy nemi kivanni valot, iszonyat sok lengyel, litvan es roman is van, es persze a hozzajuk tarsulo mentalitas… Osloban meg ugyan ugy van bunozes, lopas, de a nagyobb varosokban is vannak olyan helyek ahova este nem erdemes nagyon maszkalni. Arrol nem is beszelve hogy mostanra rengeteg az ukran menekult is, es azok sose arrol voltak hiresek hogy mennyire jofejek vagy tanultak vagy megbizhatoak…
szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Majd ha Norvégiában találsz ilyen kórházat akkor lehet szidni

Arról nem tehetnek hogy kik vándorolnak be oda.

Hozzánk meg a cigányoknak nem kell bevándorolni mert itt vannak 600 éve és azóta is ősemberi szinten.


Voltam kint, éltem kint, sőt Izlandon is jártam már.

Magyarként fel nem lehet fogni ami ott van.

Persze ott is láttam 2 db picit putrisabb hazát. Kettőt. Az egész fővárosban.


A norvégokat sosem fogjak kinevetni azért ahonnan származnak. Míg minket. Folyamatosan.

Egy poszt szovjet balkáni katlan vagyunk. És ez csak rosszabb lesz.

Egészségügy romokban, addig a neres kvaknak veszik a 10 milliós karkotot. Hányinger.


Én javasolnám majdnem magyarnak hogy legalább egyszer egy északi országot látogasson meg.

Nagyobb forradalom lenne itthon mint március 15.

szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

ja, csakhogy norvegiaban lekeversz egy pofont a gyerekednek azt mar jon is az allam (gyermekjoleti szervezet vagy mi a neve) es elveszik a kolykodet es odaadjak masnak te meg semmit se tehetsz, es vissza se kapod. Tenyleg jo dolog :D Arrol ne is beszeljunk hogy maguk az emberek mekkora sunyi hazugok, erre epul a tarsadalmuk, hogy latszolag legyunk mosolygosak meg kedvesek, aztan meg valojaban mindenki egy tusko segg.


Ha meg ilyen jo hely fsznak jottel el? Gondolom valami szezonmunkas voltal kapalni a foldeken vagy ilyesmi, eltel ott 2 honapot es mar mindent tudsz…

szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

:DDD a párommal éltem ott, aki norvég. Ha ennyire kivi vagy.

Aki ráadásul egy kedves, nyugodt classy férfi, nem egy proli mint amiket itthon látsz.

Nem földeken voltam munkás loool


Hat aki veri a gyereket, attól vegyék is el.


Azt tudom hogy itthon amikor orvoshoz kellett mennem egy fertőzés miatt, úgy bántak velem, mint egy darab szarral.

Frusztrált nyomorult bunkó orvosok, meg ápolók, majd olyan gyógyszerkombinaciot írtak fel, amit nem adott ki a gyógyszertáros, mert azt mondta hogy ettől károsodik a májam, vesém…. Na? Ez Magyarország.

Arról nem is beszélve, hogy a kórház maga úgy nézett ki mint Csernobil….


Mikor kint orvoshoz kellett mennem, meg nem is voltak rendezve a papírjaim, de mondtak a telefonban a paromnak hogy vigyen be és majd meglátjuk.

El sem kellett volna látniuk, mert hivatalosan nem is volt legalis, mégis megtették nulla, az az nulla forintért.

A párom fizetni akart érte és nem fogadtak el.

Mindezt egy high tech kórházban…

Egy idegen nőt, úgy hogy nem is vagyok norvég.

Kedves mosolygós profi orvosok, nem buvalbszott ….. mint itthon…


És igen, ne aggódj hamarosan takarodom vissza külföldre, mert igen ennyire szar ez a balkáni fos.

Amíg nem éltem first world országban addig nem is tudtam, de mióta igen, már tudom

szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!